SKINANIM pro citlivou až atopickou pokožku | Přírodní léčba | Trendy zdraví


SKINANIM pro citlivou až atopickou pokožku

20. 5. 2014

Ekzematickým onemocněním trpí až 20 % populace a není to nic příjemného. Suchá kůže stále svědí a skvrny nedělají parádu. Je vůbec možné toto onemocnění vyléčit? Co byste dali za to, kdyby existoval přípravek zabraňující vzniku ekzémů a lupénky? Skinanim, přírodní prostředek pro narušenou, citlivou a atopickou pokožku redukuje nežádoucí bakterie a viditelně zlepšuje strukturu kůže. Potlačuje projevy ekzému a lupénky již po několika dnech.

Zklidní a hydratuje

Skinanim intenzivní denní balzám obsahuje směs přírodních rostlinných výtažků z aloe vera a slézu pro zajištění přirozené hydratace kůže. Je obohacen i o výživný pupalkový olej. Zklidňující azulen působí protizánětlivě a koloidní stříbro zajišťuje rovnováhu kožní mikroflóry.

Aplikace: Na postižená místa naneste malé množství balzámu 1–3× denně. Balzám jemně vmasírujte do pokožky až do úplného vstřebání. Cena: 849 Kč/50 ml

Léčbu doplňuje zvláště výživný a výjimečně hydratační noční balzám s unikátním složením. Vedle výtažků z aloe vera na podrážděnou, popraskanou a drsnou pokožku působí skvěle i olej z měsíčku lékařského.

Aplikace: Večer před spaním naneste malé množství balzámu na omytá a osušená postižená místa. Jemně vmasírujte, dokud se balzám zcela nevstřebá. Cena: 849 Kč/50 ml

  • Balzámy neobsahují steroidy, kortikoidy, hormony, antibiotika, dehet ani kyselinu salicylovou.

www.skinanim.cz


publikováno: 20. 5. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: ekzém, lupénka, péče o pleť, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+