Snadněji přes přechod pro zralé ženy | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Snadněji přes přechod pro zralé ženy

23. 6. 2023
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna kapsle přípravku PerfectDay obsahuje 40 mg ploštičníku hroznatého.

Výherci: Jarmila Turčinová, Jaromír Trubák, Venuše Kubáčová

Věk je jen číslo a záleží hlavně na vás, jak a na kolik se cítíte. Abyste si naplno užívala každý okamžik, je třeba abyste respektovala své tělo a to, co se s ním právě děje. Menstruace i přechod jsou přirozenou součástí života každé ženy. Ale existují přípravky, díky kterým i toto náročnější období zvládnete snáze.

Menopauza nemusí znamenat konec

Přechod je strašákem pro mnoho žen, a to nejen kvůli nepříjemným symptomům, které jej provázejí. Návaly horka, pocení, výkyvy nálad, deprese či únava patří k těm nejčastějším projevům menopauzy.

Měnící se hladiny hormonů mají vliv na tělo i psychiku. Zvládnout toto náročné období vám pomůže doplněk stravy Naturevia PerfectDay, který je bylinným nehormonálním přípravkem. V něm obsažený ploštičník zmírní návaly horka a noční pocení, drmek vám zase pomůže k hormonální rovnováze. Ke zklidnění a lepšímu spánku přispěje chmel a patentovaný sójový extrakt vám dodá vysoké množství izoflavonů, což jsou fytoestrogeny, které pomáhají tlumit symptomy menopauzy. Společně vám tak pomohou náročné období překonat. Navíc přípravek obsahuje vitamin D, jenž přispívá k udržení pevných kostí. Jistě oceníte i to, že jde o zcela přírodní prostředek, takže se nemusíte obávat jeho vlivu na tkáň prsou a dělohy.

Pro krásu a mladistvý vzhled

Menopauza má často vliv také na kvalitu pleti, vlasů a nehtů. Proto ve výherním balíčku najdete i přípravek Naturevia Pupalka dvouletá s vitaminem E. Tento doplněk stravy obsahuje za studena lisovaný pupalkový olej, který má vysoký obsah mastných kyselin. Přispívá k udržení krásné pleti a mladistvého vzhledu. Pokud ještě máte své dny, pak oceníte i další jeho „účinky“ a to, že podporuje hormonální rovnováhu a optimální komfort během menstruace. Za zmínku stojí i to, že vitamin E, který v přípravku také je, přispívá k ochraně buněk před volnými radikály. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků pro ženy, díky kterému budete zrát jako víno!

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg ploštičníku hroznatého obsahuje jedna kapsle přípravku PerfectDay?

a) 10

b) 20

c) 40

Tři výherci, kteří do 10. 7. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje přípravky PerfectDay a Pupalku dvouletou. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením menopauza.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 23. 6. 2023, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: anti-aging, hormony, menopauza, spánek

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+