Soutěžte o přípravky Naturevia pro psychickou i fyzickou pohodu! | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Soutěžte o přípravky Naturevia pro psychickou i fyzickou pohodu!

18. 2. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Dospělý člověk by měl denně přijmout 250 až 500 mg omega-3.

Výherci: Jindřich Lípa, Anna Pytlíková, Martin Hlavica

Pandemie doléhá na nás všechny. Negativní zprávy, úmorné diskuze kolem zákazů a stále se nelepšící situace nikomu neprospívají. Spíše naopak. Těžce doléhají nejen na naše tělo, ale i duši. Ovšem udržet si vitalitu je jedinou cestou, jak my sami můžeme situaci čelit. Proto si pojďme zahrát o doplňky stravy Naturevia Omega 3 a Magnesium 1, které prospějí nejen naší fyzičce, ale i psychice.

Odborníci mají jasno v tom, co bychom měli udělat pro to, abychom posílili naši imunitu. Měli bychom si dopřávat zdravou a vyváženou stravu a také vitaminy. Kromě nich experti doporučují v rámci prevence užívat i omega 3 nenasycené mastné kyseliny.

Právě ty jsou nezbytné pro náš organismus a mají na něj komplexní vliv. Podporují zdravé srdce, ale i správnou činnost mozku a očí. Prokázán byl také jejich pozitivní účinek na duševní vitalitu, snížení hladiny triglyceridů v krvi či udržení normálního krevního tlaku. Také pomáhají tělu se vypořádat se zánětem. Jenže organismus si je neumí sám vyrobit, a proto mu je musíme dodávat. Pomoci nám může doplněk stravy Naturevia Omega 3 One-a-Day, který patří k nejsilnějším na trhu. Jedna jeho kapsle, jež plně pokryje potřebnou denní dávku, obsahuje minimálně 700 mg omega-3 mastných kyselin. Je to 2× více oproti běžným přípravkům s rybím olejem. Lepší vzpruhu pro imunitu bychom hledali jen těžko.

Posila pro nervy

Nejistota ohledně budoucnosti, dlouhodobé omezení kontaktů a neustálé sezení doma nikomu na náladě nepřidá. Pandemie hodně poznamenala i naši psychiku. Podrážděnost, rozladění a únavu známe a zažíváme skoro všichni. Abychom nedopadli ještě hůř, je na čase s tím něco dělat. První pomocí může být hořčík. Tento minerál dokáže ulevit při nervovém nebo psychickém napětí a zároveň dodá energii. Jeho ideálním zdrojem je přípravek Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně zajistí potřebný přísun hořčíku.

Mějme na paměti, že ve zdravém těle se skrývá zdravý duch, a pokud budeme psychicky strádat, brzy se to odrazí i na našem organizmu. Proto se starejme i o duši, dopřejme ji vše, co potřebuje. Od potřebných látek až po činnosti, které nás baví a činí nás šťastnými.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg omega-3 by měl denně přijímat dospělý člověk?

a) 50 až 100

b) 100 až 150

c) 250 až 500

Tři výherci, kteří do 8. 3. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia s Omega 3 One-a-Day a Magnesium 1. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením omega a magnesium.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 18. 2. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: deprese, imunita, ozdravné kúry, prevence, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+