Spokojený intimní život nabízí mužům i ženám přírodní afrodiziakum MAXXES | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Spokojený intimní život nabízí mužům i ženám přírodní afrodiziakum MAXXES

21. 3. 2014

Zcela přírodní novinkou na podporu libida jsou přípravky MAXXES pro muže a MAXXES pro ženy, které využívají čínskou medicínu. Jsou šetrné k organizmu a mohou je tak užívat i lidé s vysokým tlakem a kardiaci. Jde o unikátní kombinaci květin a hub, po tisíciletí známých afrodiziak. Balení má 1 tabletu, která začne působit po rozpuštění v ústech do 45 minut a její účinek vydrží až 36 hodin. Nemusíte se obávat nečekaných překvapení, protože se její vliv projeví až při vzrušení a stimulaci.

Zdravé ingredience pro povzbuzení mužů:

Jasmínový olej

Je nesmírně ceněný již od starověkých kultur – je známo, že již staří Egypťané ho užívali pro jeho afrodiziakální sílu. Má velmi zklidňující účinky a zároveň podporuje průtok krve pánevní oblastí – pomáhá s většinou sexuálních problémů včetně impotence, předčasné ejakulace či nechutenství.

Kustovnice čínská

Má velmi léčivé účinky na organismus člověka. Pro své blahodárné účinky je považována v tradiční čínské medicíně za nenahraditelny doplněk stravy. Jedná se o silny antioxidant, ktery podporuje vitalitu a sexuální potenci.

Ženšen pravý

Obsahuje účinné látky saponiny, které uvolňují v organismu existující testosteron a ten zvyšuje sexuální apetit a potenci. Používá se také jako adaptogenní prostředek ke snížení negativního vlivu stresovych faktorů na organismus.

Lesklokorka lesklá

Aktivně působí imunostimulačně, antimikrobiálně, antioxidačně, antialergicky a protizánětlivě. Používá se při celkové vyčerpanosti, při psychickych problémech a stresu, podporuje krvetvorbu, posiluje imunitní systém.

Cananga vonná

Zdrojem vzácné silice ylang-ylang jsou intenzivně vonící květy tropického stromu kanangy z Komorskych ostrovů. Působí antidepresivně, jako afrodiziakum a pomáhá uvolnit nervové napětí organismu.

  • MAXXES PŘINÁŠI ŘEŠENÍ TAKÉ PRO ŽENY jako jeden z mála podobných přípravků, má variantu vhodnou také pro ženy, navíc s plody aceroly a palmy acai.
  • MAXXES se prodává ve více jak 20 zemích světa a nově také v České republice. Bez lékařského předpisu objednáte v e-shopu na www.uspechmuze.cz

publikováno: 21. 3. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: andropauza, bezpečný, manželství, mládež, muž, senior, sex

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+