ThermaCare k úlevě od svalové bolesti | Přírodní léčba | Trendy zdraví

ThermaCare k úlevě od svalové bolesti

8. 12. 2011

ThermaCare jsou nové hřejivé zábaly pro účinnou a cílenou úlevu svalových a kloubních bolestí, vyrobené pouze na přírodní bázi, bez látek vyvolávajících alergické reakce na pokožce. Můžete si je pořídit ve dvou variantách pro záda nebo krk, ramena a zápěstí. Ergonomický tvar umožňuje je používat při běžných denních činnostech. Vhodné jsou pro osoby, které trpí občasnými i chronickými bolestmi, ale ocení je v zimním období každý jako příjemnou tepelnou terapii.

Rychlá úleva bez tablet

V současné době trpí občasnými či chronickými bolestmi svalů a kloubů téměř každý člověk. Úlevu od nepříjemné bolesti je však v běžném denním tempu mnohdy těžké nalézt. Hřejivé zábaly ThermaCare jsou pro tuto příležitost vhodným alternativním řešením. Před použitím léčivých preparátů, mastí a tablet mohou účinně pomoci zcela přírodní cestou.

Přírodní materiály

ThermaCare jsou vyrobené pouze z přírodních a antialergenních látek. Na svaly a klouby při jejich použití působí pouze přírodní teplo, které produkují tzv. tepelné terčíky, jež obsahují aktivní uhlí, železo, vodu a sůl. Tyto látky jsou aktivovány vzdušným kyslíkem a vytvářejí konstantní terapeutickou teplotu 40 °C. Tuto teplotu zábaly udržují 8 (resp. 12) hodin. Povrchovou vrstvu zábalů tvoří speciální měkká elastická textilie, která nelepí, je bez zápachu, pohodlně se nosí a pod oblečením je nenápadná. ThermaCare působí intenzivním teplem na klouby i svaly a přináší tím úlevu.

Léčivé teplo

„Po dobu 12 hodin působí zábal pro oblast krku a po dobu 8 hodin zábal určený pro záda. Teplo proniká hluboko do svalu, zvyšuje krevní cirkulaci a tím pomáhá uvolnit svalové napětí,“ dodává k funkci zábalů Marketing Manager Jana Štveráková. PhDr. Edwin Mahr, Ph.D., zástupce vedoucího fyzioterapeuta C.L.P.A., s.r.o, dodává: „V oblasti fyzikální terapie je teplo jako takové jednou z nejpoužívanějších metod pro ovlivnění funkčních poruch svalově-kloubního systému. Má prokazatelný účinek na svalové napětí i bolesti kloubů. Teplo a prohřívání je totiž tělu nejpřirozenější. Všichni jistě vědí, co to znamená mít ztuhlé svaly a klouby. Teplo jim pomáhá.“

Jednoduché použití

Po odstranění ochranné fólie přiložíte zábal na postižené místo tak, aby tepelné terčíky směřovaly k pokožce. U krčního zábalu pouze přitlačíte lepicí konce, zádový pás si pak k tělu připevníte pomocí suchého zipu. Jeho tvar se přizpůsobí každé postavě. Účinek pocítíte do 15 minut.

  • Zábaly ThermaCare pro krk a záda jsou ke koupi v lékárnách za orientační cenu 155 Kč za 2 kusy Thermacare na záda a 99 Kč za 2 kusy Thermacare na krk, ramena a zápěstí.

publikováno: 8. 12. 2011, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: alergie, bolest, kosti, lékárna, nákupy, ozdravné kúry, zánět

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+