Vrátí mužům testosteron | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Vrátí mužům testosteron

28. 11. 2022

V pražských Holešovicích se otevřela klinika ALPHALABS se zaměřením na hormonální léčbu mužů. Unikátní koncept využívá nejmodernější technologie a metody pro zkvalitnění života a zároveň je odpovědí na celosvětový problém s ubývající hladinou testosteronu u mužské populace v produktivním vě­ku.

Testosteronová léčba

O testosteronu se bohužel hovořilo především v souvislosti s fyzickým vzhledem, dopingem a anabolickými preparáty nebo ve spojení se sexuálním apetitem. Jeho úloha v organismu je ale mnohem zásadnější a pro mnohé procesy v těle je doslova nepostradatelný. „Máme za cíl změnit chápání testosteronové léčby. Tento způsob hormonální léčby se snaží maximálně respektovat přirozenou hormonální balanci a biorytmy lidského těla a doplňuje mu to, co si samo nedokáže v dostatečném množství vytvořit,“ říká Matúš Valach, spoluzakladatel značky LABS1503, a dodává, že s hormonální terapií si muž bude moci určovat své limity sám a žít naplno v každém věku.

Podle některých zahraničních výzkumů se za posledních několik desítek let snížila hladina testosteronu u mužů v produktivním věku až o celou čtvrtinu. Za tímto úbytkem mužského pohlavního hormonu stojí nejčastěji způsob života,nekvalitní a nepravidelná strava, absence pohybu, nedostatek kvalitního spánku a stres. Zatímco produktivní věk se na rozdíl od minulých generací posouvá, snížená hladina testosteronu a s ní spojené nepohodlí přichází mnohem dříve. Projevuje se nedostatkem energie, úbytkem svalové hmoty, náladovostí, citlivostí a vztahovačností, problémy v oblasti komunikace a intimního života.

„Pro muže je ztráta životní energie citlivé téma, a než by se k tomu přiznali, přijmou to raději jako nezměnitelný fakt. Své problémy řeší s partnerkami nebo partnery jen asi 39 % mužů, lékaře ale vyhledá pouze 12 % z nich. A to chceme změnit,“ říká Daniele Mastracci, další spoluzakladatel společnosti. Klinika ALPHALABS proto poskytuje svým klientům diskrétní prostředí, nejmodernější metody léčby a kvalitní servis.

Klinika ALPHALABS sídlí v moderní budově LABS House, kterou společnost LABS1503 nechala zrekonstruovat v pražských Holešovicích. Vzhledem interiéru a vybavením se zde sídlící kliniky řadí k nejmodernějším vůbec. „Přejeme si, aby naše kliniky poskytovaly nejen perfektní služby, ale také aby návštěva u nás byla pro klienty příjemná a poskytla jim pocit jakési výjimečnosti. Nadčasové prostředí kliniky naprosto souzní s naší filozofií o spojení kvalitní lékařské péče a nejmodernějších technologií. Prostory jsou uzpůsobeny tak, aby byl celý proces léčby, návštěvy kliniky a komunikace s našimi odborníky naprosto diskrétní. Klademe důraz na milé uvítání naším proškoleným personálem, čekání si u nás klienti mohou zpříjemnit něčím dobrým k pití, a pokud si nechtějí číst, mohou se kochat opravdu krásným výhledem na Vltavu,“ říká říká Daniele Mastracci.


publikováno: 28. 11. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: muž, psychika, testosteron

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+