Vychutnejte si k snídani biočaje s horkým mlékem | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Vychutnejte si k snídani biočaje s horkým mlékem

30. 4. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Nejprodávanější z čajů Štěstí je s názvem Být ženou.

Výherci: Eva Červená, Jiřina Beránková, Jiří Kavka

Máte rádi zdravé nápoje s neobvyklou příchutí? Pak jistě oceníte směs koření k přípravě nápoje Kardamom Latte a Červená řepa Latte. Výrobce biočajů a biokoření SONNENTOR tak navazuje na trend loňského oblíbeného Kurkuma Latte neboli zlatého mléka. Směs stačí zalít horkým mlékem, případně rostlinným mlékem, a tak si připravit nápoj pro dobrý start do všedního dne. Zároveň si můžete vybrat z pěti nových čajů se zajímavými recepturami z různých bylinek a koření, které představují soulad těla i duše Štěstí je…

Čaje s mlékem

Hlavní složkou je u Červená řepa Latte všeobecně prospěšná červená řepa, u Kardamom Latte a Kurkuma Latte je zase vyšší podíl těchto prohřívajících koření.

Soulad těla i duše

Štěstí je… nese název pět nových čajů se zajímavými recepturami z různých bylinek a koření, které představují soulad těla i duše. Ochutnat je tak možné třeba čaj s názvem Štěstí je … Být ženou nebo Štěstí je … Objevit svobodu. Na těchto čajích je zároveň poutavý i nový barevný design etiket, který přináší změnu oproti tradičnímu designu produktů SONNENTOR.

  • Kompletní sortiment je k dostání v prodejnách zdravé výživy, v obchodech s dárkovými předměty, a kromě SONNENTOR e-shopu také ve vlastních SONNENTOR prodejnách v Praze v Jindřišské 20, v Brně na Šilingrově nám., nebo v prodejně v Čejkovicích.

Správnou odpověď hledejte na: www.sonnentor.cz

Soutěžní otázka

Který z čajů Štěstí je… je nejprodávanější?

a) Naplnit své sny

b) Zklidnit mysl

c) Být ženou

Tři výherci, kteří do 14. 5. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží čaj z řady Latte – kurkuma, červená řepa, kardamom – a také čaj z nové řady Štěstí je… Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením čaje latte.


publikováno: 30. 4. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, čaj

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+