Vyhrajte balíček plný energie a zažeňte jarní únavu | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Vyhrajte balíček plný energie a zažeňte jarní únavu

21. 4. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Pokud berete léky na cholesterol, měli byste denně užívat 100 až 200 mg Q10.

Výherci: Markéta Němčanská, Milada Slámová, Josef Kubelka

Jarní únavu zná důvěrně každý z nás. Chcete-li se s ní úspěšně poprat a získat zpět vitalitu, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia. Ten vám dodá potřebnou energii i minerály, které vám po dlouhé zimě chybí. Získáte tak zpět elán a chuť do dalších dnů.

Jarní únava není klasické vyčerpání. Podle lékařů jde o deficit vitaminů a dalších důležitých látek, který se projevuje snížením výkonnosti, psychickým i fyzickým vyčerpáním a také oslabením imunity. Na počátku jara totiž chybí tělu celá řada vitaminů a minerálů.

Hořčík sníží únavu a vyčerpání

Jedním z minerálů, který na jaře naše tělu chybí, je hořčík neboli magnesium. Ten přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Zároveň je důležitý pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému a svalů. Jeho dostatečný přísun pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit při či po sportu. Oceníte jej však i v případě psychicky náročných dnů. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Vitamin ‚mládí‘

Jestliže hořčík zažene únavu, pak koenzym Q10 vám dodá sílu a vitalitu. Tato životně důležitá látka, která se zařazuje k vitaminům, má klíčovou roli při tvorbě energie a prevenci buněčné degradace. Kolem 40 let se začne koenzym Q10 v těle citelně ztrácet a tento pokles je spojen s urychlujícím stárnutím a sníženou hladinou energie. Na mladistvou úroveň vás mohou vrátit doplňky stravy. Vyzkoušet můžete třeba Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím. Budete-li jej užívat, budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.

Díky této dvojici přivítáte jaro v plné síle a nebudete vědět, co je únava. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků, díky kterému zvládnete vše, co vás čeká, a získáte zpět svůj životní elán!

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg koenzymu Q10 byste měli denně užívat, pokud berete léky na cholesterol?

a) Minimálně 30 až 49 mg

b) Minimálně 50 až 99 mg

c) Minimálně 100 až 200 mg

Tři výherci, kteří do 9. 5. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Magnesium 1 a Koenzym Q10 cardio. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením magnesium.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 21. 4. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: prevence, srdce a cévy, svaly, únava

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+