Vyhrajte balíček pro zmírnění napětí | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Vyhrajte balíček pro zmírnění napětí

31. 3. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna kapsle přípravku Naturevia Sleepnox Forte obsahuje 600 mg kozlíku lékařského.

Výherci: Michaela Šichová, Milena Buřinská, Hana Habalová

Negativní zprávy nás zahlcují. Napětí stoupá a klid nejspíše ještě dlouho nikdo z nás nepozná. Není se čemu divit. Sotva jsme zvládli jednu krizi, přišla další, daleko horší a jen kousek od našich hranic. Obavy o budoucnost nyní trápí hodně lidí. Pokud nemůžete z aktuálního dění spát a pracují vám nervy, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám pomohou náročné období zvládnout.

Bylinky pro zmírnění napětí

Co můžete udělat jako první, je, že budete se stresem bojovat. Sledujte aktuální dění, ale dopřejte si i čas klidu, kdy se aspoň na chvilku od všeho negativního oprostíte. Zastavte se a zklidněte se. Bez toho se bude stres jen kumulovat a dříve či později se negativně podepíše na vašem zdraví. Máte-li problém s uvolněním, vyzkoušejte bylinky. Například extra silná směs kozlíku lékařského, chmelu otáčivého, mučenky pletní a meduňky lékařské v přípravku Naturevia Sleepnox Forte vám pomůže se napětí zbavit.

Vzpruha pro nervy

Myslete na to, že právě dlouhodobý stres a přílišné napětí se podepisuje také na vašich mezilidských vztazích – v rodině či v práci. Pokud reagujete podrážděně téměř na cokoliv, jste rozladění, unavení a došly vám síly, je na čase doplnit hořčík. Tento minerál pomůže ulevit při nervovém nebo psychickém napětí a dodá vám energii. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku.

Obojí, jak pevné nervy, tak klidnou mysl, budete v nejbližší době potřebovat. Jak už to vypadá, čeká nás hodně náročné jaro. Proto se zapojte s námi do hry, ať jste na vše připraveni.

Nápovědu k soutěžní otázce najdete ZDE.

Soutěžní otázka

Kolik mg kozlíku lékařského obsahuje 1 kapsle přípravku Naturevia Sleepnox Forte?

a) 300

b) 600

c) 900

Tři výherci, kteří do 11. 4. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Magnesium 1 a Sleepnox Forte. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením nálada.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 31. 3. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: minerály, odpočinek, psychika, spánek

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+