Vyhrajte doplňky stravy Naturevia na cholesterol a zažívání | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Vyhrajte doplňky stravy Naturevia na cholesterol a zažívání

22. 12. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Příznivý účinek na snížení cholesterolu má denní dávka 1,5 až 3 gramů rostlinných sterolů.

Výherci: Ilona Burešová, Roman Matysík, Hana Kailová

Každý druhý dospělý Čech má problém s cholesterolem . Přitom nejde o žádnou banalitu. Jedná se o rizikový faktor pro vznik kardiovaskulárních onemocnění, a proto je důležité mít hladinu cholesterolu pod kontrolou.

Pro partnera a jeho srdce

Muži a jejich přístup ke zdraví, to je velké téma samo o sobě. Často je to právě na ženách, aby se o ně staraly. To, co trápí mnohé pány, je zvýšená hladina cholesterolu v krvi. Ale nejsou v tom bohužel sami.

K tomu, abyste měli všichni v rodině hladinu cholesterolu pod kontrolou vám pomůže doplněk stravy Naturevia Vegapure Cardio, který je nejsilnější na trhu a obsahuje 800 mg rostlinných sterolů v jedné kapsli. Právě účinnost rostlinných sterolů prokázaly četné vědecké studie a jde o jediné přírodní látky, které lékaři z odborných společností pro aterosklerózu v současnosti doporučují pro snížení cholesterolu. Mnozí ocení i to, že přípravek je nově ve veganských měkkých kapslí bez živočišné želatiny.

Probiotika pro pohodové zažívání dětí

Ani vaše ratolesti nepřijdou zkrátka! Mohou se těšit na oblíbená probiotika. Mít správně vyváženou střevní mikroflóru je totiž důležité. Právě střeva a v nich sídlící mikrobiom jsou nejdůležitějšími orgány imunity. Aby byly ve formě a dokázaly čelit náporu, musí vše fungovat tak, jak má. Právě v tom nejlépe pomohou probiotika. K oblíbeným přípravkům speciálně určeným pro děti patří Naturevia Laktobacílky, které mají podobu cucavých pastilek s ovocnou třešňovou příchutí, takže dětem chutnají. Podpořit zdraví je vždy důležité.

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete ZDE.

Soutěžní otázka

Kolik je potřeba denně gramů rostlinných sterolů, aby se dosáhlo příznivého účinku na snížení cholesterolu?

a) 0,5 až 0,9

b) 1 až 1,4

c) 1,5 až 3

Tři výherci, kteří do 11.1. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Vegapure Cardio a Laktobacílky (33 pastilek). Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením cholestrol.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 22. 12. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: dítě, cholesterol, prevence, probiotika

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+