Vylaďte svou formu k dokonalosti | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Vylaďte svou formu k dokonalosti

9. 4. 2021

Pracujete na kondičce a potřebujete povzbudit imunitu i pohybový aparát? Zasloužíte si vzpruhu v náročném období nebo snad chcete dopřát lepší péči své pokožce, vlasům i nehtům? Nemusíte v poličce dělat místo pro celou řadu přípravků. Vyzkoušejte novinku Salus Saludynam 250 ml, která na tělo blahodárně působí v mnoha oblastech. Přináší totiž vitamín D v kombinaci s vápníkem, hořčíkem a zinkem.

Kosti a svaly v pohodě

Nový tekutý doplněk stravy Salus Saludynam je ideální výbavou pro sportovce. Hned trojí silou blahodárně působí na udržení normálního stavu kostí a správné činnosti svalů. Podporují je jak vitamin D, tak hořčík a vápník. Ty jsou vzhledem k tomuto účinku velmi důležité také pro děti v období růstu.

Pomocníkem v náročném období vám přípravek bude hlavně zásluhou hořčíku. Ten přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a zároveň má příznivý vliv na nervovou soustavu a psychiku. Přirozenou obranyschopnost organismu podporují vitamín D se zinkem, který oceníte také při péči o pokožku, vlasy a nehty.

Předností přípravku je jeho komplexní složení

Salus Saludynam obsahuje byliny v čele s fenyklem, heřmánkem a ibiškem pro správné trávení. O příjemnou chuť se postarají koncentráty ovocných šťáv z pomeranče, manga, jablka či citronu a také fruktózový sirup. Tekutá forma zpříjemní užívání všem, kdo neradi polykají tablety. Navíc jsou v ní obsažené živiny už rozpuštěné, a tak jsou trávicí soustavou rychleji vstřebatelné.

Doplněk stravy Salus Saludynam 250 ml je vhodný pro děti od tří let. Užívat jej mohou i těhotné a kojící ženy. Vzhledem ke svému složení odpovídá zásadám vegetariánské stravy.

  • Pořídit ho můžete ve vybraných lékárnách i na e-shopu www.liftea.cz. Podrobnější informace najdete na www.floradix-zelezo.cz. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

publikováno: 9. 4. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, kosti, prevence, sportovci, svaly

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+