Vylepšený Bioptron pro světelnou terapii | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Vylepšený Bioptron pro světelnou terapii

14. 3. 2014

Společnost Zepter uvádí na český trh novinku v oblasti světelné terapie Bioptron MedAll. Oproti svému předchůdci se může mj. pochlubit novým moderním designem a větší plochou ošetření postiženého místa až o 65 %. Patentovaný a klinicky testovaný přístroj Bioptron stimuluje regeneraci buněk, zlepšuje mikrocirkulaci, přináší úlevu od bolesti a podporuje proces hojení. Bezpečný certifikovaný medicínský přístroj se snadnou obsluhou nemá vedlejší účinky a pomáhá hojit poranění měkkých tkání, rány, popáleniny, kožní problémy, stimuluje imunitní systém a má řadu dalších pozitivních účinků na zdraví.

Snadná obsluha

BIOPTRON MedAll je určen k použití v domácnostech, nemocnicích, wellness a sportovních centrech. Přenosný přístroj s jednoduchou obsluhou si můžete vzít s sebou kamkoli a díky zabudovanému praktickému časovači a displeji začít používat kdykoli. Filtr o průměru 5 cm umožňuje pohodlnou léčbu celého těla, a to jak malých částí, tak rozsáhlejších ploch. Podlahový stojane a praktický cestovní kufřík zajistí bezpečné skladování a přepravu.

Polychromatické světlo

Švýcarská technologie, kterou Bioptron využívá, je založena na výzkumu polarizovaného polychromatického světla, za který byla v roce 1903 udělena dánskému fyzikovi Nielsi Rybergu Finsenovi Nobelova cena za medicínu. Společnost Zepter si velmi zakládá na kvalitě. Všechny přístroje Bioptron proto vyrábí ve vlastní továrně ve Švýcarsku.

Široké použití – opary, bércové vředy, jizvy, proleženiny, popáleniny, akné, atopický ekzém, lupénka, artróza kloubů, bolesti páteře, úrazy, záněty dásní, dutin, prsu, kožní problémy kojenců aj.

www.zepter.cz


publikováno: 14. 3. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: alergie, bezpečný, bolest, ekzém, klouby, kosti, krása, péče o pleť, pohyb, rehabilitace

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+