Vyspěte se krásně dorůžova, bez unavených očí | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Vyspěte se krásně dorůžova, bez unavených očí

9. 1. 2023

Někdy vám tempo moderního života sotva umožňuje zastavení a odpočinek, a pravidelný noční spánek vám může připadat jako sen. Kvalitní spánek ale umožňuje našemu tělu a mysli dobít energii, pro naše duševní i fyzické zdraví je tedy velmi důležitý.

Spánkový nedostatek si může vybrat vážnou daň

Když špatně spíte projeví se to na vaší denní energii, produktivitě, emoční rovnováze a dokonce i vaší váze. Většina dospělých vyžaduje sedm až devět hodin nočního spánku. Děti a dospívající potřebují podstatně více spánku, zejména pokud jsou mladší než pět let. Pracovní plány, každodenní stresy, rušivé prostředí v ložnici a zdravotní stav nám ale v dostatku spánku mohou často bránit. Naopak zdravá strava, pozitivní životní návyky a bylinné doplňky mohou pomoci zajistit dostatečné množství spánku každou noc.

Vyzkoušejte produkty od Green idea:

Sleepgreen, doplněk stravy, jedinečná bylinná kompozice Sleepgreen® byla vyvinuta speciálně pro ty, které trápí potíže se spánkem. Přípravek v sobě spojuje sílu 10 pečlivě vybraných bylin, L-tryptofan, hořčík a B-komplex pro dokonalý noční odpočinek. Doslova vás ukolébá do hlubokého spánku.

Sleepgreen – bylinný čaj, vybraných pět druhů bylin podporuje plnohodnotný spánek a relaxaci. Použité byliny doporučujeme pro navození duševní pohody, kognitivního, duševního zdraví a pozitivní nálady. Navíc zvyšuje i duševní výkon.

Oční gel, přírodní kosmetika, Jedná se o bylinný přípravek s vysokým obsahem světlíku lékařského (Euphrasia Officinalis). Gel je určený k šetrné péči o kůži při únavě a pocitu pálení očí. Přípravek obsahuje vysoký podíl hydratačních složek, vyhlazuje vrásky a zmírňuje otoky kolem očí. Přípravek je vhodné používat také v prašném prostředí.


publikováno: 9. 1. 2023, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, přírodní kosmetika, spánek

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+