Zažeňte potíže s močovými cestami | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Zažeňte potíže s močovými cestami

21. 6. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď Účinné látky z kanadské brusinky v přípravku Naturevia UroPerfect Manóza Rapid se uvolňují až 16 hodin.

Výherci: Martina Vlaháčová, Klára Zakopalová, Josef Kubelka

Léto je tu! Pokud si letos budete chtít užít koupání, pak nejspíš budete muset do řeky, rybníku či vodní nádrže. Jenže jejich čistota a mnohdy také studená voda vám mohou následně přivodit nepříjemné patálie. Zvláště jste-li náchylní k tzv. letním problémům, měli byste udělat vše pro to, abyste se jim vyhnuli. Soutěžte tak s námi o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám v tom pomůže.

Síla brusinek a manóza

Nejedna žena zná důvěrně řezání a pálení, které jsou prvními signály problémů močových cest. Pokud se objeví, není nač čekat a je potřeba se rovnou vrhnout do boje. Začít můžete s doplňkem stravy Naturevia UroPerfect Manóza Rapid, který obsahuje vysokou dávku D-manózy, silný extrakt z kanadských brusinek, vitamin D a extrakt ze zlatobýlu, jenž udržuje správnou funkci močového měchýře a močových cest. Přispívá ke zvýšení vylučování moči a tím pomáhá k pročišťování močových cest. Obsažený vitamin D navíc podpoří váš imunitní systém. Přípravek s jedinečným složením bez barviv, cukru i umělých sladidel je balen v praktických sáčcích, jejichž obsah stačí smíchat s trochou vody a vypít.

Probiotika s céčkem

Co dalšího rozhodně nesmí ve vaší cestovní lékárničce chybět, jsou probiotika. Ta pomohou srovnat vaše zažívání a jsou tak účinnou obranou proti střevním problémům. Přece jen v létě dáváte vašim střevům pořádně zabrat a péči si zaslouží. Vsadit můžete na doplněk stravy Naturevia LAKTOBACILY „5“, jejichž jedna kapsle obsahuje 15 miliard prospěšných bakterií pěti různých kmenů laktobacilů a bifidobakterií a také vitamin C pro podporu imunity. Navíc jsou stabilní, vydrží i teplejší počasí a delší cesty. Takže léto si nejen díky nim užijete naplno.

Soutěžní otázka

Jak dlouho se uvolňují účinné látky z kanadské brusinky v přípravku Naturevia UroPerfect Manóza Rapid?

a) až 4 hodin

b) až 16 hodin

c) až 32 hodin

Tři výherci, kteří do 30. 6. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje UroPerfect Manóza Rapid a Laktobacily 5. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením močový měchýř.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 21. 6. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bolest, močový měchýř, prevence, probiotika, zánět

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+