Zbavte své tělo jedovatých látek | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Zbavte své tělo jedovatých látek

29. 4. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Tablety KetoMix detox obsahují extrakt z ostropestřce.

Výherci: Tadeáš FRÖML, Milena Pišanová, Vlasta Sazmová

Nedaří se vám hubnout? Máte špatnou pleť a vlasy, lámou se vám nehty? Cítíte se bez energie a chuti do života, jste nervózní nebo vás pořád něco bolí? Přemýšlíte, čím to může být, a vinu dáváte jarní únavě? Jenže za tím vším mohou být jedovaté toxiny, které máte uloženy ve vašem těle. Ačkoli se tělo průběžně pročišťuje samo, není od věci mu v tomto směru pomoci.

Proč své tělo detoxikovat

Úleva přetíženého organismu. To je hlavní důvod, proč byste se měli do detoxikace pustit. Detoxikace souvisí především se změnou životosprávy – obzvláště pak změnou stravy. Neznamená to však hladovění. Každý člověk je individuální a každému vyhovuje něco jiného. Na druhou stranu, správná detoxikace má stejná pravidla pro každého.

Pravidla správného detoxu:

  • Dodržujte pitný režim.
  • Odlehčete svůj jídelníček a dejte odpočinout svému trávení.
  • Vyhněte se pití alkoholu a kávy.
  • Choďte na procházky na čerstvém vzduchu.
  • Dodržujte spánkovou hygienu – neponocujte.
  • Vyberte si správné detoxikační pomocníky z bylinné říše.
  • Zvyšte příjem vitamínů.

Vyčistěte tělo pomocí bylinné detoxikační kúry

Pokud nevíte, jak s detoxem začít, pořiďte si měsíční bylinnou kúru KetoMix. Za měsíc pročistíte své tělo ale i ducha. Nastartujete vaši energii, zbavíte se jedovatých látek. V kombinaci s KetoMix dietním plánem podpoříte bylinnými směsi i proces hubnutí. Bez hladovění a námahy. Měsíční kúra na podporu hubnutí obsahuje směsi na 4 týdny. Každý týden budete pít jinou.

Detox pro lepší imunitu

KetoMix Detox – jeho pravidelná konzumace přispívá k udržení normální činnosti jater a metabolismu tuků. Vaše tělo pročistí a znovu nastartuje váš metabolismus. Spolu s detoxikačními tabletami můžete užívat také KetoMix multivitamin s minerálními látkami. Kromě toho, právě na jaře, zejména po dlouhé zimě jsou vitamíny skvělým pomocníkem pro zvýšení vaší imunity. Odlehčit byste měli i vašemu trávení, proto doporučujeme do jídelníčku zařadit i bezlaktózový koktejl s čokoládovou příchutí. Ten je zcela bez lepku, je lehce stravitelný a vašemu tělu dodá kvalitní bílkoviny i vlákninu.

KetoMix – dietní program pro změnu vašeho životního stylu

Možná byste společně s pročištěním organismu chtěli i zhubnout. Pořiďte si některý z balíčků české ketonové diety KetoMix a určitě se vám to povede. Získáte nízkosacharidové potraviny pro celou dobu vaší diety – ať už bude trvat 14 dní nebo pár měsíců. Kromě samotných jídel obdržíte také výživové poradenství zcela zdarma. KetoMix vás naučí, jak správně jíst i po skončení diety a svá ztracená kila už nikdy nenabrat zpět.

  • Zajímá vás víc? Podívejte se na www.ketomix.cz, kde najdete potřebné rady a informace i nápovědu na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka

Jakou látku obsahují tablety KetoMix detox?

a) výtažky z moringy olejodárné

b) extrakt z ostropestřce

c) chaluhu bublinkatou

Tři výherci, kteří do 14. 5. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží detoxikační balíček značky KetoMix, který bude obsahovat čistě přírodní Bylinnou kúru na podporu hubnutí, Bylinnou směs s moringou na podporu trávení a hubnutí, KetoMix detox, KetoMix Multivitamin a L-carnitine spalovač tuků! Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením detox ketoMix.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 29. 4. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, detox, dieta, hubnutí

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+