Získejte bylinky na detoxikaci a zmírnění příznaků přechodu | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Získejte bylinky na detoxikaci a zmírnění příznaků přechodu

25. 5. 2020
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna kapsle přípravku Naturevia PerfectDay obsahuje 40 mg ploštičníku hroznatého.

Výherci: Kateřina Buršíková, Veronika Zemanová, Petr Novický

Ukrývá se v nich velká síla a pomohou vám vyřešit nejeden zdravotní neduh. Léčivé byliny používali naši předci od nepaměti a na svých účincích rostliny od té doby nic neztratily. I proto jsou nyní bylinné přípravky tak žádané. Soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy s prémiovou kvalitou od značky Naturevia, které obsahují to nejsilnější z přírody a pomohou vám při detoxikaci či zahnat nepříjemné projevy menopauzy.

Ostropestřec na očistu organismu

Doslova zázračným pomocníkem pro detoxikaci je ostropestřec mariánský, který se už po staletí používá na povzbuzení činnosti jater a na další nejrůznější neduhy. Konkrétně jde o jeho semena, jež obsahují látku silymarin. Ta podporuje nejen jejich očistu, ale i regeneraci po všech druzích jaterních onemocnění. Zároveň udržuje jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organismu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv také na činnost srdce a správnou hladinu krevního cukru. Vyzkoušet můžete přípravek Naturevia Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem účinné látky silymarinu a očistu, kterou byste si měli naordinovat několikrát do roka, snadno zvládnete.

Ploštičník pomůže ženám v přechodu

Pomoc v přírodě mohou najít i dámy, které na sobě pociťují příznaky menopauzy. Jim jejich těžké období plné změn může ulehčit ploštičník hroznatý. Tato rostlina totiž přispívá ke zmírnění depresí a výkyv nálad. Také snižuje počet a délku trvání návalů horka a pocení. Ploštičník se často kombinuje s dalšími bylinkami, aby byl výsledný efekt co nejlepší. V případě přípravků, které mají ulevit od příznaků přechodu, se míchá s chmelem, drmkem a fytoestrogeny. Chcete-li se vyhnout hormonální léčbě, můžete zkusit přírodní cestu a doplněk stravy Naturevia PerfectDay, který by vám měl pomoci ulevit od nepříjemných symptomů menopauzy.

Příroda je mocná čarodějka a dříme v ní velká síla. Je tedy na čase se k ní opět vrátit a připomenout si to, co znaly naše babičky a prababičky. Naštěstí vy už nemusíte sušit léčivky na půdě, ale stačí zajít do lékárny pro kvalitní preparáty, nebo si o ně s s námi můžete zasoutěžit.

Nápovědu najdete ZDE.

Soutěžní otázka

Kolik mg ploštičníku hroznatého obsahuje jedna kapsle přípravku Naturevia PerfectDay?

a) 20

b) 40

c) 60

Tři výherci, kteří do 15. 6. 2020 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec Forte a Naturevia PerfectDay. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením perfect day

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 25. 5. 2020, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, detox, klimakterium

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+