Získejte přípravky Naturevia s brusinkami a D-manózou! | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Získejte přípravky Naturevia s brusinkami a D-manózou!

25. 5. 2023
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jak dlouho se uvolňují Účinné látky z kanadské brusinky v přípravku Naturevia UroPerfect Manóza Rapid se uvolňují až 16 hodin.

Výherci: Karel Veselý, Lucka Pokorná, Jana Volná

Konečně máj, lásky čas! Ale pozor, romantické sezení na chladné zemi či koupání během prvních letních dnů může skončit nepříjemnostmi. Pokud jste náchylní k tzv. letním potížím, snažte se rizikům vyhnout a mějte pro jistotu dobře vybavenou domácí lékárničku. Soutěžte s námi a získejte do ní doplňky stravy Naturevia, které vám pomohou udržet zdravé močové cesty.

Síla brusinek a manózy

Nejedna žena zná důvěrně řezání a pálení při močení, které jsou prvními signály problémů. Pokud se objeví, je potřeba se rovnou vrhnout do boje. V něm vám pomůže komplexní přípravek Naturevia UroPerfect Manóza Rapid, který obsahuje brusinky, D-manózu, extrakt ze zlatobýlu a vitamin D, jenž podpoří imunitu. Spojení D-manózy a brusinek je velmi důležité, jelikož společně mohou ještě účinněji bránit přilnutí bakterií E.coli na sliznici močových cest. Zatímco D-manóza působí rychle, brusinky naopak dlouhodobě. Zlatobýl pak přispívá ke zvýšení vylučování moči, takže pomůže nebezpečné bakterie z těla vyplavit a tím zabrání jejich řádění. Také podporuje správnou funkci močových cest. Doplněk stravy je bez barviv, cukru i umělých sladidel a je balen v praktických sáčcích, jejichž obsah stačí smíchat s trochou vody a vypít. Takže díky němu zvýšíte příjem tekutin a právě dostatečná hydratace je pro zdraví močových cest zásadní.

Když chcete udělat něco navíc

Jestli o sobě víte, že vám stačí málo a problém je na světě, pak vsaďte na prevenci. Dodržujte rady odborníků. Neseďte na studeném, abyste neprochladli. Nezůstávejte v mokrých plavkách a dostatečně pijte. V rizikovém období pak můžete užívat ještě preparát s brusinkami. Jako pojistku můžete využít doplněk stravy Naturevia Mega Brusinky, jenž obsahuje extrakty z kanadských brusinek a zlatobýlu, takže podporuje přirozenou obranyschopnost a tím i správnou funkci močového měchýře a dolních močových cest. Zároveň přispívá k tvorbě moči a tím pomáhá vyplavovat bakterie z močových cest.

Díky této dvojici přípravků získáte z přírody to nejsilnější a potížím byste měli předejít. Pokud se přesto letní potíže objeví, budete mít aspoň po ruce první pomoc.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Jak dlouho se uvolňují účinné látky z kanadské brusinky v přípravku Naturevia UroPerfect Manóza Rapid?

a) až 8 hodin

b) až 16 hodin

c) až 24 hodin

Tři výherci, kteří do 12. 6. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje UroPerfect Manóza Rapid a Mega Brusinky. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením urologie.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 25. 5. 2023, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bakterie, byliny, hygiena, intimní zdraví, močový měchýř, ozdravné kúry, prevence, urologie

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+