Získejte zpět životní elán a vitalitu | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Získejte zpět životní elán a vitalitu

30. 9. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna kapsle doplňku stravy Naturevia Koenzym Q10 Cardio obsahuje 1,1 mg vitaminu B1.

Výherci: Karel Veselý, Martina Vlaháčová, Alena Vaníčková

Pracovní ani sportovní výkony už nejsou co dřív. Únava se stupňuje a energie je na minimu. Máte-li to stejně, pak je na čase dobít „baterky“ a začít si opět užívat život naplno. Soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který vám vrátí elán do života. Kromě životabudiče získáte i důležité vitaminy a minerály pro své srdce, jež vám za ně poděkuje.

Vitamin mládí

Přesně tak se přezdívá koenzymu Q10. Ten je totiž zodpovědný za energii, kterou tělo získává z potravy. Jenže po čtyřicítce jeho produkce v těle klesá, proto se snižuje výkonnost a můžete mít pocit, že už to není co zamlada. Chcete-li to změnit, vyzkoušejte novinku Naturevia Koenzym Q10 Cardio, která obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10 přírodního původu, vitaminy B1, E a selen. Vitamin B1 přispívá k správné činnosti srdce, nervů a také k získání energie z potravy. Selen je důležitý pro imunitu a štítnou žlázu. Rovněž vás spolu s vitaminem E ochrání před volnými radikály. Tato unikátní kombinace všech nepostradatelných látek vám dodá zpět životní elán a v kondici bude nejen vaše tělo, ale také mysl. Stačit vám bude denně jedna či dvě kapsle rostlinného původu, které jsou vhodné i pro vegany.

Minerál nabitý energií

Hořčík pak zvlášť oceníte, čekají-li vás náročné dny. Jestli ho máte málo, poznáte snadno. Jeho nedostatek se může projevit podrážděností, nervozitou, únavou, depresí či nespavostí. Pociťujete-li některý z těchto příznaků, měli byste magnesium svému tělu dodat. Třeba pomocí doplňku stravy Naturevia Magnesium 1. Jeho jedna malá tableta zaručí dostatečný denní přísun hořčíku, uleví vám od nervového či psychického napětí a dodá vám potřebnou energii. Výhodou je také to, že vám balení vystačí na tři měsíce.

Soutěžte s námi a získejte dvojici, která vám vrátí vitalitu a chuť do života.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg vitaminu B1 obsahuje 1 kapsle doplňku stravy Naturevia Koenzym Q10 Cardio?

a) 0,9

b) 1

c) 1,1

Tři výherci, kteří do 15. 10. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Koenzym Q10 Cardio a Magnesium 1. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením cardio.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 30. 9. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: kondice, prevence, srdce a cévy, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+