420PEOPLE zve na skvělou tanečně-hudební extázi | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

420PEOPLE zve na skvělou tanečně-hudební extázi

10. 9. 2019

Představení souboru současného tance s názvem 420PEOPLE patří již 10 let k tomu nejlepšímu, co česká divadelní scéna nabízí. Václav Kuneš, jeden ze zakladatelů souboru, známý například z TV pořadu StarDance, říká: „Naše představení jsou taneční a hudební extází – oslavou dokonalosti těla a pohybu.“

Panthera odhaluje tajemství vzniku lidstva

Tvůrci se inspirovali bestsellerem Sapiens, který pojednává o úchvatném příběhu lidstva. Skvělé taneční výkony a hudba Jana Šikla složená tanečníkům přímo „pod nohy“!

v La Fabrika 10., 11. 9., 30. 9., 21. a 22. 10., 18. a 19. 11.

The Watcher aneb živly na jevišti

Soubor 420PEOPLE se spojil s rockovou kapelou Please The Trees. Vznikl tak živelný proud tance a hudby, který je o nevyužitých možnostech našeho těla a jeho schopnostech.

v La Fabrika: 23. 9., 28. a 29. 10., 8. 12.

Královna víl a bezbřehá síla lásky

Inscenace, kterou režíruje Václav Kuneš, je plná intimity a úžasných tanečních výkonů s živou hudbou od kapely Zabelov Group. Je o lásce a vzdálenostech, které jsou relativní.

v NoD: 22. 9., 20. 10. 24. 11.

Přijďte si zatančit s Václavem Kunešem, hvězdou Star Dance i 420PEOPLE!

S inscenací THE WATCHER přišel i nápad uspořádat několik na sebe navazujících workshopů s choreografem Václavem Kunešem a zpěvákem kapely Please The Trees, Václavem Havelkou. „S kapelou za zády se fyzické hranice a kreativita posouvají! Tak přijďte a poznejte zase o kousek víc sami sebe. Zaměříme se na propojení těla a mysli a může přijít opravdu kdokoli, kdo se nebojí překročit sám sebe…“ představuje choreograf a umělecký ředitel Václav Kuneš projekt workshopů, které vycházejí z pohybového materiálu vytvořeného k inscenaci THE WATCHER. Workshopy jsou určeny pro všechny zájemce, pro tanečníky i netanečníky a konají se v divadle LA FABRIKA, Komunardů 30, Praha 7; jedna lekce stojí 500 Kč. Rezervace předem je nutná.

více na www.420people.org


publikováno: 10. 9. 2019, v rubrice Rodina
Štítky: akce, divadlo, tanec, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+