Adolfeen burcuje národ k volebním urnám novým singlem | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Adolfeen burcuje národ k volebním urnám novým singlem

1. 10. 2021

Adolfeen motivuje občany ať nejsou jako on, který nemá volební právo a jdou k volebním urnám s jakýmkoliv hlasovacím lístkem. V novém singlu „Já pudu volit“ zazní i část skladby legendární kapely Blue Effect s ikonickým kytarovým zvukem Radima Hladíka a kláves Leška Semelky.

Jsem sice VIP delfín Adolfeen, ale jednu věc nemám, a to je volební hlas. Nebuď jako já a udělej správnou věc, je čas! Můžu se na vládu tisíckrát zlobit, není mi to jedno, já půjdu volit,“ rapuje na úvodu písně delfín Adolfeen.

„Adolfeen byl odrazem covidové doby a reagoval na situaci, která se dotkla všech. Přesně proto reaguje i na letošní parlamentní volby. Adolfeen je apolitický a je mu úplně jedno, kdo koho půjde volit, jde mu o to, aby lidé k volbám přišli. Demokracie je podle Adolfeena vláda většiny a jestli nepůjde většina k volbám, obává se, že to vyvolá ještě větší rozkol mezi občany než očkování,“ vysvětluje pohnutky svého plyšáka Dominik Turza.

Já pudu volit YT: https://www.youtube.com/watch?…

Za úspěšným objevem koronavirové doby stojí DJ Roxtar aka Dominik Turza. Ten si plyšového maňáska vybral jako pomůcku po úspěšně absolvované terapii ze závislostí. Na začátku karantény přišel jako tisíce dalších hudebníků o práci, plyšový delfín ho však zachránil. Po úspěšných singlech letos vydal plnohodnotné album s názvem Je mi to jedno na značce Supraphon.


publikováno: 1. 10. 2021, v rubrice Rodina
Štítky: akce, CD

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+