Bolek a jeho hosté pro vás v pátek večer 3. dubna | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Bolek a jeho hosté pro vás v pátek večer 3. dubna

3. 4. 2020

Výhradně zdraví prospěšný humor a pozitivní energie se budou šířit v pátek 3. dubna od 18:00 z Facebooku a YouTube Divadla Bolka Polívky během pravidelného programu Bolek online.

Kde představení uvidíte

Vysílání, které se nově stává součástí série divadelních představení, koncertů a dalších kulturních akcí nazvaných #kulturažije, je možné sledovat na www.mall.tv a v mobilní nebo Smart TV aplikaci internetové televize Mall.tv. Principál divadla bude tentokrát rozmlouvat se svým synem, hercem Vladimírem Polívkou a Janem Budařem, mužem mnoha talentů. Nepropásněte vzácnou příležitost vidět tři osobnosti české kultury různých generací společně na jednom jevišti. Nerušeně si v klidu domova vychutnejte jejich veselé vyprávění a vtipné postřehy.

Zasmějte se

Tolik potřebnou dávku dobré nálady posílá zdarma Divadlo Bolka Polívky svým příznivcům online prostřednictvím sociálních sítí a nově také internetové televize Mall.tv každou středu v 18:30 a pátek v 18:00. Přízeň svému oblíbenému divadlu v těchto mimořádných dnech můžete projevit nejen sledováním živého vysílání, ale také jakoukoliv finanční podporou na dárcovské platformě Donio.cz, kde má Divadlo Bolka Polívky svou vlastní sbírku – www.donio.cz/…Bol­kaPolivky.


publikováno: 3. 4. 2020, v rubrice Rodina
Štítky: akce, divadlo

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+