Deset pohádkových vánočních večerů na Stream.cz | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Deset pohádkových vánočních večerů na Stream.cz

21. 12. 2017

Období Vánoc je tím nejkrásnějším, a to hlavně pro ty nejmenší. Právě pro ně internetová televize Stream.cz připravila překvapení v podobě desíti pohádkových večerů s Příběhy z lednice. Malí diváci se mohou každý den od 22. prosince až do konce roku radovat z nových dobrodružství papričky Feferonky, buřtíka Špekáčka, Staré Papriky a dalších animovaných postaviček.

Kouzelná hra s fantazií

Staří přátele z lednice se dočkali pokračování, a i tentokrát jim svůj hlas propůjčil známý herec, zpěvák a dabér Jan Maxián. Příběhy z lednice svedly dohromady scenáristu a jednoho z tvůrců kultovního seriálu Kancelář Blaník či Krmelec u Muflona Roberta Geislera a tým animátorů nově pod vedením Tomáše Holuba, kteří díky kouzelné hře s fantazií a tvárností českého jazyka vytvořili další řadu animovaných pohádek. Děti se dozví o nové kapele Exotic Fruit, kterou založil pan Avokádo, zda Rakvička našla ztracený Věneček či jak se Špekáček s Feferonkou rozhodli navštívit Polský Salám ve čtvrti Mezinárodní Kuchyně.

Patálie malých hrdinů nemusí ratolesti sledovat jen u televizních obrazovek v teple domova, bavit se jimi mohou také na mobilních zařízeních třeba na cestách k babičce či na hory. Příběhy z lednice jsou k dispozici nejen na Stream.cz, ale i v mobilní aplikaci Pohádky, kterou si lze zdarma a pohodlně stáhnout v App Store, Google Play , nebo v Microsoft Store.

TIP:

Nově mohou diváci díky službám Video Pass od Vodafonu a StreamOn od T-Mobile sledovat všechna videa a pořady v aplikacích Stream.cz, Seznam Zprávy, i Pohádky ve svých mobilních telefonech bez obav o vyčerpání svých dat. Přehrávání videa na všech těchto službách od Seznam.cz se nezapočítává do datové spotřeby přizakoupení zmiňovaných balíčků u daných operátorů. Videa od Seznam.cz mohou tedy sledovat bez starosti, že jim dojdou data.


publikováno: 21. 12. 2017, v rubrice Rodina
Štítky: dítě, Vánoce

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+