Desetiletá zpěvačka Chiara má nahrávací studio | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Desetiletá zpěvačka Chiara má nahrávací studio

11. 11. 2022

Do Aquapalace Praha chodí rodiny s dětmi především za vodními radovánkami, ale to není vše. Zázemí zde mají i dětské nadějné talenty, které tu i vystupují. Vedle kapely Lollipopz nebo chlapeckého dua Ben a Mateo zde své nahrávací studio nově otevřela i desetiletá zpěvačka Chiara, která doslova válcuje dětské hitparády. Kmotrou a patronkou studia se stala Lucie Borhyová, jež je pro dívku velkým vzorem.

Zázemí mladým talentům, a to nejen pěveckým

V Čestlicích působila známá dívčí kapela 5Angels a svá studia zde od loňského roku mají například Lollipopz nebo Kája s Bambuláčkem. Pravidelně zde vystupuje i populární pěvecké duo Ben a Mateo. Nyní prostory čestlického vodního ráje v podobě nového hudebního studia může využívat také desetiletá nadějná zpěvačka a tanečnice Chiara, která prorazila se svým hitem Chiary svět.

„Jsme moc rádi, že se Aquapalace Praha stalo místem, které podporuje mladé a nadějné pěvecké talenty, kteří nám tady rostou doslova jako z vody. Těší nás spolupráce s další talentovanou zpěvačkou, kterou je Chiara a přejeme ji, aby se její studio u nás v Aquapalace Praha stalo místem, které ji bude inspirovat na její dlouhé pěvecké dráze,“ říká Vladana Horáková, generální ředitelka Aquapalace Praha.

Vlastní hudební studio i turné s kapelou Lollipopz

Vycházející dětská hvězda Chiara se už teď umisťuje na předních příčkách dětské hitparády Rádio Junior. Kromě toho, že by chtěla být známou zpěvačkou a tanečnicí, je jejím snem stát se úspěšnou herečkou. Během své krátké kariéry dokázala, že to s dráhou celebrity myslí opravdu vážně a za svůj velký hudební idol označuje celosvětově známou zpěvačku Arianu Grande. Jelikož se malá Chiara pro to být celebritou zřejmě doslova narodila, dočkala se právě nového studia v Aquapalace Praha, které působí jako dětský pokojíček, ale jeho součástí je také malé koncertní pódium. Jeho kmotrou a patronkou se stala Lucie Borhyová, jež je pro dívku velkým vzorem. Chiara se tak v nejzábavnějším aquaparku střední Evropy stane jednou z mnoha dětských pěveckých hvězd, které zde pravidelně vystupují, a v nejbližší době jí čeká například hudební turné s kolegyněmi z kapely Lollipopz.


publikováno: 11. 11. 2022, v rubrice Rodina
Štítky: akce, dítě, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+