Divadlo Na zábradlí zítra odvysílá oceňovanou inscenaci Velvet Havel | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Divadlo Na zábradlí zítra odvysílá oceňovanou inscenaci Velvet Havel

30. 3. 2020

Oblíbené pražské Divadlo Na zábradlí zve diváky na živý přenos, který mohou sledovat prostřednictvím internetu na https://www.ma­ll.tv/kultura­zije. V úterý 31. března od 20:00 je na programu oceňované představení Velvet Havel.

Volná inspirace životem Havla

Velvet Havel je autorský hudebně-divadelní projekt Miloše Orsona Štědroně, který po svých předchozích oceňovaných divadelních projektech věnujících se významným českým osobnostem (Ivan Blatný, Jaroslav Hašek, Antonín Dvořák, Josef Gočár, Johann Gregor Mendel) logicky dospěl k postavě Václava Havla. Orson Štědroň se nechává volně inspirovat Havlovým životem i tvorbou a s humorem a sobě vlastní zkratkou pojednává o něm, jeho okolí i o nás samotných.

Forma představení vycházející z hudby dává šanci uchopit toto nelehké a ožehavé téma jedné z největších českých osobností (a již za života legendy) s nadhledem a s vysokou mírou originality.

  • V průběhu streamu nebo kdykoliv jindy je možné Divadlo Na zábradlí podpořit ve sbírce, která může za současné situace pomoci nejen pražským divadlům. Zábradlí má vlastní dárcovskou platformu na https://www.do­nio.cz/…loNaza­bradli

publikováno: 30. 3. 2020, v rubrice Rodina
Štítky: divadlo

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+