Divadlo v Dlouhé zve diváky na novou interaktivní talk-show | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Divadlo v Dlouhé zve diváky na novou interaktivní talk-show

6. 5. 2020

Divadlo v Dlouhé k stávající krizové situaci přistoupilo s mimořádnou invencí a pro diváky už od března připravuje nouzový alternativní program, nabitý událostmi a novinkami. Po vydařeném Dubnu jinak přichází neméně zajímavý Květen stále jinak s interaktivní talk-show, hudebními videoklipy, kvízy a soutěžemi, on-line streamy záznamů celých představení, workshopem pro děti, videoarchivem pro opravdové fanoušky či podcastovou knihovnou. O každé z akcí se včas dozvíte z webu a sociálních sítí a následně budou ke zhlédnutí ve video a audio galeriích Divadla v Dlouhé.

Vše, co jste chtěli vědět o Divadle v Dlouhé a báli jste se zeptat…

Nyní se konečně dozvíte vše díky nové interaktivní talk-show. Dotazy můžete položit vždy v omezeném časovém úseku 24 hodin pro konkrétního herce či herečku, a to prostřednictvím Facebooku a Instagramu, kde je napíšete do komentářů k výzvě, nebo e-mailem na adresu helena@divadlov­dlouhe.cz. Po třech až čtyřech dnech divadlo zveřejní video s odpověďmi a zároveň výzvu k otázkám pro následujícího herce/herečku. Prvním dotazovaným byl Ondřej Rychlý, kterého spolu s kolegy v Dlouhé čeká premiéra komedie Bez roucha.

Namísto původně plánovaného rodinného víkendu v rámci festivalu Dítě v Dlouhé je v sobotu 23. května na programu on-line workshop s ilustrátorkou letošního ročníku festivalu, mladou všestrannou umělkyní Terezou Bartůňkovou. Pokračuje pravidelné čtení z rozverné knížky O líné babičce, která se stala předlohou pro stejnojmennou oblíbenou rodinnou inscenaci v Dlouhé. Nadále běží i každodenní instagramové kvízy a stále potřebné šití roušek pro domy s pečovatelskou službou či organizace starající se o starší spoluobčany. Všechny aktivity divadlo sdílí na sociálních sítích a jejich přehled je aktualizován na webu v souhrnné galerii Nouzový stav.

www.divadlovdlou­he.cz/


publikováno: 6. 5. 2020, v rubrice Rodina
Štítky: akce, divadlo

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+