Exclusive Kare Ladies Shopping Night | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Exclusive Kare Ladies Shopping Night

15. 12. 2011

V úterý 13. prosince se v luxusních prostorách showroomu nábytku KARE uskutečnilo předvánoční nákupní setkání ve znamení krásy, módy a designu. Tím pravým kořením celé akce se stala módní přehlídka oblečení britské značky Pepe Jeans, kde se v roli modelek kromě ostřílené Ivety Lutovské, Terezy Budkové a České Miss World 2011 Denisy Domanské představily také dvě moderátorky Martina Gavriely a Kateřina Kristelová.

Netradiční módní přehlídka

„Jsem ráda, že se nejedná o klasickou módní přehlídku, protože na přehlídkové molo by mě nikdo nedostal. V Kare se mi ale předvádělo skvěle a navíc oblečení značky Pepe Jeans je velmi pohodlné,“ přiznala Kateřina Kristelová, která se před akcí nechala nalíčit kosmetikou Art Deco.

Bezpečné opálení jako od moře

Česká Miss Earth 2011 Šárka Cojocarová hned po návratu ze světové soutěže krásy předvedla své oceněné polonahé tělo. Podařilo se jí totiž získat titul „Nejlepší tělo v plavkách“. Na svoji postavu je Šárka náležitě hrdá, také proto se nenechala dlouho přemlouvat a ráda všem předvedla, jak bude po návratu z Filipín doplňovat své opálení. V exkluzivním samoopalovacím nástřikovém stanu představila kosmetiku Vita Liberata. „Poté, co jsem v soutěži Miss Earth získala titul za nejlepší tělo v plavkách, mi opravdu nedělá problém se vysvléct,“ říká sebevědomě Cojocarová.

Designový nábytek

Večerem, který všechny naladil do té pravé předvánoční atmosféry se, provázela modelka Jana Doleželová, která má pro designový nábytek slabost a jak sama přiznala, hned si v showroomu několik kousků vyhlédla. O hudební kulisu se postaral muzikant a přítel Martiny Gavriely Marcus Tran a jeho kapela Embassy.


publikováno: 15. 12. 2011, v rubrice Rodina
Štítky: akce, pokoj, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+