Filmové projekce úspěšných hitů i zdařilých novinek | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Filmové projekce úspěšných hitů i zdařilých novinek

15. 9. 2020

Třítýdenní oslava znovuzrození kulturního života Praha Září od 8. do 28. 9. na Výstavišti v Praze – Holešovicích nabídne divácky atraktivní tituly z české i zahraniční filmové produkce.A ne­jen to.

Skvělé filmy zdarma

Mezinárodní filmový festival Praha – Febiofest zve například na filmy Téměř dokonalá tajemství, Cukrář, komedii Vlastníci či Teroristka. Společnost Aerofilms promítne filmy Zelená kniha, Devadesátky, Mládí a mnohé další. Své zastoupení v programu Praha Září mají také queer filmový festival Mezipatra, MFDF Ji.hlava a partner festivalu Volkswagen, který uvede nový český film Havel. Zahajovací večer 8. září patřil dokumentu Meky.

Praha Září

Třítýdenní slavnost Praha Září od 8. do 28. září promění Výstaviště v Praze – Holešovicích v prostor s několika multifunkčními scénami. Během dvaceti dnů se tady se svým programem vystřídají největší pražské festivaly Designblok, Febiofest, Letní Letná, Metronome Prague Music & Arts Fair, Pražské jaro, Signal festival, United Islands of Prague. Akce Praha Září vznikla za podpory partnerů, hlavního města Prahy a Výstaviště Praha s cílem podpořit umělce, dělat radost divákům a společně oslavit návrat kulturního a společenského života. Areál Výstaviště je po celou dobu trvání Praha Září rozdělen na několik oddělených sektorů a přizpůsoben aktuálním vládním nařízením, tak aby splňoval veškeré hygienické a kapacitní podmínky.

  • Účast na festivalu Praha Září si zajistíte bezplatnou registrací na www.prahazari.cz nebo nákupem vstupenek na www.GoOut.cz. Základní akreditace je povinná a zdarma, stříbrné a zlaté akreditace jsou zpoplatněny. Podporovatelé akce a držitelé stříbrných akreditací na celé Praha Září mají všechny placené vstupenky o 20 % výhodněji a rezervace jednotlivých akcí, které jsou zdarma v přednostním režimu, držitelé zlatých akreditací pak mají všechny vstupenky zdarma.

Více informací o vstupenkách a akreditacích naleznete na www.prahazari­.cz/…ce-rezervace.


publikováno: 15. 9. 2020, v rubrice Rodina
Štítky: akce

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+