Gala Show stepařských es | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Gala Show stepařských es

30. 1. 2020

V sobotu 8. 2. od 19 hodin se v pražské La Fabrice setkají stepaři z celého světa na jedinečné Gala Show moderované Terezou Kostkovou a režírované světově uznávaným stepařem, tanečníkem a choreografem Tomášem Slavíčkem. Tap Academy Prague do Čech přiváží nejen stepařské mistry, ale ukáže, že step se dá organicky propojit i s jiným uměleckými obory.

Stepařské trendy z celého světa

“Rádi bychom v galavečeru přiblížili českému publiku stepařské trendy z celého světa. Stepařskou špičku doplní i divadelní představení, velkolepá brazilská show anebo naopak komorní taneční inscenace v podání vynikajícího švýcarského tanečníka Daniela Boraka a jeho Tap Dan’s Company. Všechna díla se v Čechách představí ve své premiéře,” říká o Gala Show Tomáš Slavíček.

V průběhu večera diváci uvidí i umělce, které znají ze StarDance. Zatančí Eva Krejčířová i vítěz poslední řady StarDance Dominik Vodička. Tomáš Slavíček se svojí stepařkou crew předvede choreografii Tick Tock, která ozdobila i poslední řadu StarDance.

“Gala Show pořádáme v rámci prvního ročníku mezinárodního třídenního festivalu Tap Dance Prague Fest, na jehož programu jsou stepařské a taneční workshopy jak pro širokou veřejnost, tak i pro profesionální tanečníky. Jsem pyšná, že se nám podařilo pozvat takové fenomenální umělce jako například saxofonistku a stepařku z Brazílie Christiane Matallo, třináctinásobného mistra světa ve stepu Kaie Scanlana z Velké Británie anebo vynikajícího tanečníka Daniela Boraka ze Švýcarska,” říká

Vstupenky na Gala Show je možno zakoupit v divadla La Fabrika či online https://www.la­fabrika.cz/…2–2020–19–30.

Těšte se na jedinečnou atmosféru – brazilský temperament, americkou klasiku, britskou eleganci, švýcarskou jistotu i českou tradici.


publikováno: 30. 1. 2020, v rubrice Rodina
Štítky: akce, divadlo, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+