Green butik nabízí velký výběr udržitelné módy | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Green butik nabízí velký výběr udržitelné módy

3. 3. 2021

Green butik je jedinečný koncept prodeje módy, za nímž stojí manželé Zuzana Hejná Plachá a Radim Hejný. Nabízejí pouze fairtrade oblečení z přírodních materiálů, které je originální a zároveň cenově dostupné. Od roku 2015 se jim podařilo vybudovat funkční e-shop greenbutik.cz a kamennou prodejnu v Praze, a poskytnout tak svým zákazníkům širokou nabídku zboží v oblasti udržitelné módy.

Originální a kvalitní modely

Majitelé Green butiku vždy hodně cestovali. Několikrát navštívili Asii a na vlastní oči se tak setkali s podmínkami, v jakých vzniká fast fashion. Naučili se proto vybírat si značky oblečení splňující zásady fairtrade. Po návratu do Čech však zjistili, že nabídka oděvů v tomto segmentu je velice malá, což je dovedlo k nápadu vytvořit e-shop s cenově dostupnou módou z přírodních materiálů.

“Každý kousek do našeho portfolia vybírám osobně. Chci nabízet našim zákaznicím a zákazníkům jen věci, které si mi opravdu líbí a sama bych je nosila. Pracujeme na tom, abychom měli nejširší nabídku udržitelné módy v Čechách i na Slovensku,” říká majitelka Green butiku Zuzana Plachá. Na letošní jaro/léto bude butik nabízet mimo jiné více než 250 modelů dámských šatů.

Zákaznice Green butiku hledají originální, velice kvalitní modely a rády si užívají bezchybný servis. “Chceme, aby se naše zákaznice měly důvod vracet. Ať už z důvodu, že je jim blízká naše filosofie, nebo proto, že se mohou spolehnout na kvalitu každého kousku, který v Green butiku najdou. Naše značky sami nosíme a můžeme se za ně zaručit,” doplňuje Zuzana Plachá.

  • Green butik přináší rozsáhlou nabídku britských značek, jako jsou Thought Clothing, Seasalt Cornwall, Nomads clothing, dále řadu německých a dalších evropských značek. Počet zastupovaných brandů se navíc každou sezonu rozšiřuje.

Více informací a E-shop na www.greenbutik.cz a www.greenbutik.sk.


publikováno: 3. 3. 2021, v rubrice Rodina
Štítky: móda, nákupy

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+