I muži mají svátek. Naše tipy na dárek | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

I muži mají svátek. Naše tipy na dárek

14. 6. 2022

Svátek otců se každoročně slaví třetí neděli v červnu. Letos tedy připadá na 19. 6., proto v tento den nezapomeňte připravit tatínkům milé překvapení. Kdo chce k puse a objetí přidat i pozornost na důkaz lásky, určitě s těmito dárky nešlápne vedle…

Aby měl dobré jídlo i pití stále při ruce a v té správné teplotě

Díky termosce, termohrnku či termošálku už tatínkovi nevystydne káva nebo čaj a v létě se nemusí bát, že by se jeho oblíbený nápoj působením žhnoucích slunečních paprsků proměnil v nepoživatelnou tekutinu. Určitě ho potěší i chladicí nádoby na víno či sekt a také termonádoby, do nichž mu může maminka navařit oběd, na němž si pochutná, ať už bude na cestách nebo v práci – a přitom pokrm neztratí svou teplotu!

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Aby mu to slušelo

I pánové chtějí vypadat skvěle a pečovat o zdraví a krásu svých vlasů a vousů. Potěšte proto tatínka kvalitními kosmetickými přípravky, díky kterým mu to bude ještě více slušet!

Zakoupíte na: www.viviane.cz

Aby měl svého plechového miláčka stále jako ze škatulky

Interiér auta se snadno zašpiní a nepořádek následně vytváří podmínky pro množení prachu, alergenů a plísní. Čištění vnitřku vozu však může být snadný proces – stačí mít správného pomocníka! Perfektní jsou na tyto účely akumulátorové tyčové vysavače, které nevyžadují připojení do elektřiny. Navíc se s nimi snadno manipuluje a široká škála nástavců docílí dokonalého úklidu nejen v automobilu.

Výkonný Dyson V15 Detect Absolute vyčistí každý kout automobilu Nejnovější přírůstek v rodině akumulátorových tyčových vysavačů Dyson je unikátní díky laserovému paprsku, který odhalí i ta nejmenší smítka od velikosti 10 mikronů. Zároveň na LCD displeji uvidíte velikost i počet částic, takže máte přehled o tom, zda jste úklid provedli opravdu důkladně. Navíc piezoelektrický senzor, který přepočítává nečistoty až 15000krát za sekundu, automaticky při vyšším znečištění zvýší i sací výkon. Díky tomu dokáže vysavač efektivně využít energii z baterie.

Zakoupíte na: www.dyson.cz

Aby si mohl zvěčnit všechny naše společné chvilky

Ať už tatínek fotí rád momentky, krajinu nebo dokumentuje dovolené, rodinné sešlosti či setkání s přáteli, díky mirrorless fotoaparátu budou vzpomínky vždy ostré a plné barev. Bezzrcadlovky si kvalitou snímků nezadají se zrcadlovkami a k tomu disponují mnohými výhodami – jsou malé, lehké a díky elektronickému hledáčku je vidět, jak bude výsledný snímek vypadat. Protože mají téměř celou plochu obrazového pole pokrytou ostřícími body, eliminují chyby ostření.

Zakoupíte na: www.nikon.cz

Abys měl zrak jako ostříž

S dobrým viděním si tatínek může užívat svých koníčků, řízení auta, sportu i každodenních aktivit bez omezení. Originálním dárkem ke svátku otců proto může být podrobné vyšetření očí, anebo voucher na laserovou anebo nitrooční operaci, díky které se tatínek zbaví otravných brýlí i nepohodlných kontaktních čoček.

Voucher na laserovou operaci, která zbaví krátkozrakosti, dalekozrakosti i astigmatismu, anebo prémiovou operaci šedého zákalu s implantací multifokální nitrooční čočky či očky Vivity s prodlouženou hloubkou ostrosti.

Voucher na privátní podrobné oční vyšetření na specializované klinice NeoVize

Zakoupíte na: www.neovize.cz


publikováno: 14. 6. 2022, v rubrice Rodina
Štítky: muž, nákupy

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+