Místo návštěv doktora – kopec smíchu od Knora! | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Místo návštěv doktora – kopec smíchu od Knora!

17. 4. 2023
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: K(n)oření života není první kniha, kterou Miloš Knor napsal.

Výherci: Marie Palečková, Anna Smetanová, Jaroslava Němcová

I když to tak někdy nevypadá, jakýkoli den v jakémkoli roce může být plný smíchu. Důkazem jsou i glosy populárního komika Miloslava Knora, které si můžete přečíst v knize Miloš Knor: K(n)oření života. Jistě vám zlepší náladu od jara do zimy.

Zasmějte se nad knížkou Miloše Knora

Dá se doma vypěstovat ananas, aniž byste si přivodili smrtelné zranění? Jak vypadá hybridní hospodská hádka? A proč je Ježíšek neviditelný? To a mnoho dalšího se dozvíte v rozpustilých úvahách, se kterými najdete chuť do života za každé situace.

Miloslav Knor se proslavil zejména jako komik a moderátor pod uměleckým jménem Miloš. Na televizní obrazovku se dostal v roce 2007 jako stand-up komik v pořadu Na stojáka vysílaném HBO. Založil uměleckou agenturu KOMICI s.r.o. sdružující baviče, následovala i firma FÓRY s.r.o. V roce 2009 zamířil do vznikající TV Barrandov, kde i spolumoderoval pořad zahajující vysílání. Poté působil na Primě, v České televizi i v Českém rozhlasu. 28. října 2021 oznámil svou kandidaturu na prezidenta, ale později ji zrušil.

Soutěžní otázka

Je kniha Miloš Knor: K(n)oření života první kniha, kterou autor napsal?

a) ano

b) ne

Tři výherci, kteří do 5. 5. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží knihu Miloš Knor: K(n)oření života. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením Knor.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 17. 4. 2023, v rubrice Rodina
Štítky: knihy

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+