Módní přehlídka Benefashion pro Projekt 35 | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Módní přehlídka Benefashion pro Projekt 35

21. 10. 2016

Významní čeští módní návrháři se spojili, aby vytvořili modely nesoucí příběhy mladých žen, které zastihla rakovina prsu v nejméně očekávanou chvíli. V době, kdy jim bylo méně než 35 let a vůbec si nepřipouštěly, že by se jich mohla rakovina týkat. Jejich příběhy budou veřejnosti představeny prostřednictvím originálních modelů a netradiční choreografie módní přehlídky konané 31. 10. v rámci akce Designblok. Akce Benefashion pro Projekt 35 se koná poslední říjnový den, přičemž tak symbolicky uzavírá říjen, který je celosvětově vnímám jako měsíc boje proti rakovině prsu.Přijďte.

Modely od známých návrhářů

Jako „modelky“ se v rámci Benefashion představí mladé pacientky, které onemocněly rakovinou prsu. Modely pro ně benefičně vytvořilo 12 významných českých módních návrhářů, kteří se do projektu Benefashion zapojili: Liběna Rochová, Denisa Nová, Pavel Brejcha, Monika Drápalová, Hana Zárubová, Camilla Solomon, Kateřina Geislerová, Petra Balvínová, Alešbáry, Petra Ptáčková, Petr Kalouda a Klára Nademlýnská.

www.benefashi­on.cz

www.facebook.com/be­nefashion.cz

www.projekt35.cz

  • Projekt 35 je speciální program, jejž připravila skupina odborníků Onkologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice a 1. LF UK v Praze a Masarykova onkologického ústavu v Brně pro skupinu mladých žen ve věku do 35 let, které onemocněly karcinomem prsu.

Pondělí 31. října 2016 bude zahájení přehlídky v 18.00 hodin v Garden stage Designbloku v Průmyslovém paláci, Výstaviště 67, Praha 7 – Holešovice


publikováno: 21. 10. 2016, v rubrice Rodina
Štítky: akce, móda, prsa, rakovina

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+