Nakupte si světovou módu a kosmetiku za skvělé ceny v Ingolstadt Village | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Nakupte si světovou módu a kosmetiku za skvělé ceny v Ingolstadt Village

23. 4. 2015

Pořiďte si špičkové kousky od značek Versace či Calvin Klein za 60 % doporučené prodejní ceny a někdy ještě výhodněji! Nezdržujte se běháním po běžných obchodech, protože tam neuspějete. Vychutnejte si nakupování luxusní módy, bot, sportovního oblečení či doplňků v bavorské outletové vesničce Ingolstadt Village, kde jsou lákavé ceny samozřejmostí. Zákazníky tu hýčkají ve 110 značkových buticích, pochutnáte si na místní i asijské kuchyni za běžné ceny v restauracích a kavárnách a oceníte i pohodlné parkování.

Nákupní centra pro šik nakupování

Ingolstadt je známý nejen díky automobilce Audi, ale jezdí se sem i nakupovat do outletového centra Ingolstadt Village, které paří do sítě Chic Outlet Shopping. Síť luxusních outletových center najdete po celém světě, například u Madridu, Barcelony, Londýna, Paříže, ale i v Číně u města Suzhou. Přičemž každý outlet má jinou architekturu. Zatímco u Londýna vypadají obchody jako staré anglické domy a u Madridu dýchají španělskou historií, v Ingolstatu připomínají tovární budovy.

Příjemná atmosféra

V Ingolstadt Village nejste při nákupování zavření ve velkém obchodním centru, ale procházíte se mezi butiky v příjemných uličkách na čerstvém vzduchu. Můžete i posedět na lavičkách a pokochat se krásnou výzdobou, která se stále obměňuje. Pokud se vám vydaří počasí, nákupy se stanou opravdu příjemným zážitkem.

Vyhlášené značky

Jestliže vám záleží na módě i kvalitě, ale nechcete zcela provětrat peněženku, je pro vás Ingolstadt Village ideální místo. To co například firmy Bogner, Columbia, Desigual, Furla, Lacoste, Michael Kors, Calvin Klein, Jeans, Juwelier Christ, Coccinelle, Guess nebo Versace ušily a vyrobily pro letošní léto tu sice nenajdete, ale modely z loňského léta už ano. Vyberete si za příjemné ceny i v obchodech Triumph, L’Occitane en Provence, Swarovski, Escada a mnohých dalších. Určitě vás potěší srovnání původní a nové ceny, které uvidíte na cenovkách.

  • Otevřeno je denně od pondělí do soboty od 10 do 20 hodin. Můžete využít dopravu luxusními Shopping busy z letiště v Mnichově a zpět.

Výlety do okolí

Ingolstadt Village leží u města Ingolstadt 50 minut od Mnichova a Norimberka. Dojedete sem pohodlně autem z Plzně za 2,5 hodiny přes hraniční přechod Rozvadov. Nákupy můžeme spojit s návštěvou historického města Ingolstadtu či muzea vozů Audi přímo ve výrobním areálu, kde se nacházejí i nejstarší skvosty německé automobilky. Atraktivním výletním cílem je i Wertheim Village s hrázděnými domy.

www.ingolstad­tvillage.com


publikováno: 23. 4. 2015, v rubrice Rodina
Štítky: cestování, mládež, móda, muž, nákupy, obchod, oblečení, šetříme peníze, výlet

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+