Navštivte benefiční koncert Nadačního fondu Kolowrátek | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Navštivte benefiční koncert Nadačního fondu Kolowrátek

14. 2. 2012
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Nadační fond Maximiliana, Francescy a Dominiky Kolowrat-Krakovských Kolowrátek byl založen v roce 2008.

Výherci: Tereza Cízová, Ludmila Vilímová

Charismatické hvězdy světového jména, operní pěvkyně Dagmar Pecková a violoncellista Jiří Bárta, vystoupí 31. 3. 2012 v 19 hod. ve Stavovském divadle na mimořádném benefičním koncertě Nadačního fondu Kolowrátek. Doprovázet je bude Komorní filharmonie Pardubice pod vedením šéfdirigenta Marko Ivanoviće. Výtěžek benefičního koncertu je určen na podporu činnosti Nadačního fondu Kolowrátek, který dlouhodobě pomáhá handicapovaným dětem a mladým talentovaným umělcům. Vstupenky seženete v pokladnách Národního divadla a obvyklých předprodejích, nebo je můžete vyhrát v naší soutěži.

foto Dagmar Peckové: A. Málková

foto Dagmar Peckové: A. Málková

Co uslyšíte

V programu zazní předehra z Figarovy svatby W. A. Mozarta, Čajkovského Variace na rokokové téma v interpretaci Jiřího Bárty, Dagmar Pecková zazpívá Lidové písně italského skladatele Luciana Beria a na závěr je připravena Klasická symfonie Sergeje Prokofjeva.

Nadační fond Kolowrátek

Fond založili potomci Františka Tomáše Kolowrat-Krakovského (1943–2004) Maximilian Alexander a Francesca Dominika spolu se svou matkou Dominikou v roce 2008. Kolowrat-Krakovští vždy podporovali oblast vzdělávání a kultury, pomáhali lidem v tíživé sociální či zdravotní situaci a v mecenášské tradici pokračuje i současná generace starého šlechtického rodu.

foto Jiřího Bárty: J. Šourek

foto Jiřího Bárty: J. Šourek

Odpověď hledejte na www.kolowrat.cz

Soutěžní otázka

Kdy byl založen Nadační fond Maximiliana, Francescy a Dominiky Kolowrat-Krakovských Kolowrátek?

a) 2006

b) 2008

c) 2010

Dva výherci, kteří do 24. 2. správně odpovědí na soutěžní otázku, získají po 2 vstupenkách na benefiční koncert Kolowrátku. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením kolovrátek.


publikováno: 14. 2. 2012, v rubrice Rodina
Štítky: akce, hudba, charita, kultura, pomoc druhým, sdružení a organizace, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+