Nový Mutual Pleasure kondom vyladí milostnou rozkoš patrnerů | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Nový Mutual Pleasure kondom vyladí milostnou rozkoš patrnerů

30. 4. 2013

Sexualita a intimní vztahy procházejí v posledním období vývojem v používání ochranných pomůcek a zpříjemňování sexuálních aktivit. Nový Mutual Pleasure kondom byl navržen, aby překlenul „mezeru v rozkoši partnerů“, a pomáhá tak k intenzivnějšímu prožitku při společném sexuálním uspokojení. Žena totiž dosáhne vyvrcholení v průměru za 20 minut, ale muž už za 7 minut! Takže tu nehraje 13 minut! Řešení nabízí novinky od Durexu. Nový Durex Play Perfect Glide je zase nejdéle držící lubrikant od Durexu.

Co je na kondomu nového?

Mutual Pleasure kondom je lubrikovaný benzokainovým gelem k oddálení vyvrcholení muže. Benzokain ve špičce uvolňuje napětí v penisu a prodlužuje tak čas do jeho ejakulace. Žebrováním a tečky poskytují zase lepší stimulaci ženě. Celkově tedy nabízí intenzivnější zážitek pro oba a vylepšení společného potěšení (Mutual Pleasure)… a to není málo, že?

Nový Mutual Pleasure kondom je skvělý pro začátek sexuálního života, protože brzký sex, speciálně první sex, značně ovlivňuje dlouhodobé sexuální volby, návyky i prožitky.

Co je benzokain a jak může zpříjemnit sexuální život?

Benzokain se široce užívá již více než 50 let jako lokální anestetikum. Má dlouhou historii bezpečného používání jako na kůži aplikované lokální anestetikum v mnoha typech produktů – zklidňující gely, opalovací krémy, krční spreje a pastilky. Durex Performa kondomy (obsahující benzokain) jsou prodávány více než 10 let.

Lubrikant na celý večer

Jen malé množství nového lubrikantu Durex Play Perfect Glide vám vystačí na to, abyste nemuseli v příjemných prožitcích přestat a znovu ho aplikovat. Jeho unikátní formule je vědecky potvrzená – vydrží třikrát déle než na vodě založené lubrikanty.

www.durex.cz


publikováno: 30. 4. 2013, v rubrice Rodina
Štítky: antikoncepce, drogerie, mládež, muž, sex, seznámení, vztahy, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+