Od této temné detektivky se nebudete chtít odtrhnout | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Od této temné detektivky se nebudete chtít odtrhnout

12. 9. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: V Knize Mizení policista Tomáš Volf řeší svůj čtvrtý příběh.

Výherci: Marie Palečková, Jiří Řezáč, Věra Šťastná

Ačkoliv navazuje detektivka Mizení na předchozí napínavé příběhy Jiřího Březiny, jedná se o samostatný příběh, který vás okamžitě vtáhne do děje. Nejspíš se po jeho přečtení budete chtít ale pustit i do předchozích příběhů. Dvojnásobný držitel ceny za nejlepší českou detektivku skloubil napínavou krimi zápletku s působivou sociální sondou na okraj společnosti, kde může jedno špatné rozhodnutí odstartovat životní tragédii a stáhnout nevinné ke dnu.

Detektiv řeší nejotřesnější případ své kariéry

Vražda spojená se žhářským útokem otřásla i zkušenějšími kolegy detektiva Tomáše Volfa. Na opuštěném statku zemře v den výročí Hitlerova narození několik lidí. Jde o zločin s rasistickým podtextem, nebo o snahu vytvořit falešnou stopu? Na dětské krizové centrum zazvoní uprostřed noci dezorientovaný chlapec. Tvrdí, že mu někdo vyměnil rodinu za cizí lidi. Když se však o situaci začne zajímat soukromá vyšetřovatelka Eva Černá, jeho zdánlivé blouznění se rýsuje v děsivých detailech. Chlapcovy smutné oči Evu fascinují. Je odhodlaná mu pomoci i za cenu osobních problémů. Každé dítě si přece zaslouží, aby mu někdo naslouchal…

Soutěžní otázka

Kolikátým detektivním příběhem Jiřího Březiny s policistou Volfem je kniha Mizení?

a) druhý

b) čtvrtý

Tři výherci, kteří do 30. 9. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží knihu Mizení od Jiřího Březiny. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením Mizení.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 12. 9. 2022, v rubrice Rodina
Štítky: knihy, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+