Pořiďte si fotodeníček pro své novorozeně | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Pořiďte si fotodeníček pro své novorozeně

27. 5. 2013
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Tvůj Fotodeníček vychází ve třech barevných mutacích.

Výherci: Hana Frauenterková, Verča Vlaháčová

Ve Fotodeníčku od těhotenství do tří let, který připravila Jana Tržilová s maminkami, můžete mapovat život svého miminka od prvních pohybů v břiše přes první krůčky až do 3 let. Kniha nově nabízí tři různě barevné obálky – růžovou pro holčičku, modrou pro chlapečka a zelenou, pokud si pohlaví dítěte nenecháte prozradit. Uchovejte si ty nejcennější vzpomínky a vytvořte knihu plnou lásky a krásných okamžiků, k níž se vy i vaše maličké budete vracet po celý život. Vydalo nakladastelství Smart Press.

Víc než obyčejný deníček miminka

S pomocí českých maminek jej promyslela autorka do posledního detailu tak, aby poskytl spoustu inspirace a nabízel dostatek prostoru všem, kdo mají chuť tvořit. Díky kroužkové vazbě může být také fotoalbem nejkrásnějších fotek vašeho miminka z důležitých okamžiků jeho života. První úsměv, první slůvko, první kamarádi, rodinné výlety a oslavy… Uchovejte si ty nejcennější vzpomínky a vytvořte knihu, k níž se vy i vaše maličké budete vracet po celý život.

www.smartpress.cz

Soutěžní otázka

V kolika barevných mutacích vychází nyní Tvůj Fotodeníček?

a) 2

b) 3

c) 4

Dva výherci, kteří do 7. 6. správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží Tvůj Fotodeníček. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením fotodeníček.


publikováno: 27. 5. 2013, v rubrice Rodina
Štítky: mateřská, miminko, těhotenství

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+