Přijďte o víkendu do pražského Aquapalace také na představení | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Přijďte o víkendu do pražského Aquapalace také na představení

27. 8. 2021

V sobotu 28. 8. proběhne v pražském Aquapalace (Pražská 138, Čestlice) slavnostní představení 12 finalistek MISS České republiky a zároveň vyhlášení MISS Barevného léta. V neděli se zase v prostorách Aquaparku od 13 hodin uskuteční historicky první koncert populárního chlapeckého dua Ben & Mateo.

V sobotu

Můžete shlédnout lavnostní představení 12 finalistek MISS České republiky a zároveň vyhlášení MISS Barevného léta. Akce začíná ve 13 hodin a končí v 15 hodin a těšit se můžete na módní přehlídku společenských šatů, promenádu v plavkách, společné taneční vystoupení Bailando a také na soutěž o Miss Barevného léta Aquapalace Praha

V neděli

Také druhý víkendový den na vás čeká v prostorách Aquaparku zábava. Od 13 hodin se uskuteční historicky první koncert populárního chlapeckého dua Ben & Mateo, v rámci Tour „Až ke hvězdám“. Těšit se můžete na spoustu nových písniček z prvního připravovaného alba a také na autogramiádu.

Dresscode: plavky, letní outfit. Po akci bude možné v Aquapalace zůstat a využít bazénů. Na akci můžete vzít i své děti, které si koncert jistě užijí.


publikováno: 27. 8. 2021, v rubrice Rodina
Štítky: akce, dítě, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+