Projekt ŽENY s. r. o. pomůže aktivním ženám i těm, které chtějí začít podnikat | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Projekt ŽENY s. r. o. pomůže aktivním ženám i těm, které chtějí začít podnikat

31. 5. 2013

Chcete podnikat, ale chybí vám odvaha a nevíte přesně, jak na to? Pak patříte do poměrně velké skupiny žen, kterým vyloženě chyběl nový portál ŽENY s.r.o. Tento týden ho pokřtila Eva Vašková Čejková společně se svými 6 kolegyněmi za asistence Karla Havlíčka, předsedy představenstva AMSP ČR, a estetického chirurga Jana Měšťáka. Projekt ŽENY s.r.o. (www.zenysro.cz) si dal za cíl podpořit především regionální podnikání, inspirovat ženy, radit jim, pomáhat, předávat kontakty a motivovat je k realizaci svých snů, protože motivace je hnacím motorem každého podnikatele.

Inspirovat, radit, pomáhat

„Vnímám ženy jako klíčový element moderního byznysu, který bude hýbat 21. stoletím. Bez velkých gest si jdou za svým, netrpí ješitností a jsou odolnější než muži. K rozhodnutí začít podnikat ale potřebují impulz a více sebevědomí. Z průzkumů vyplývá, že až 70 % žen má strach z neúspěchu a 62 % žen si myslí, že má málo zkušeností. Projekt ŽENY s.r.o. nemá v českém prostředí svým pojetím obdoby, je to profesionální komunikační a pracovní platforma a dává šanci českým ženám pomoci tento handicap překonat,“ říká Karel Havlíček. Až 50 000 žen o podnikání nějakým způsobem přemýšlí, ale nemá odvahu s podnikáním začít.

Ženy se pustí do podnikání, když:

- Najdou kvalitní informace nejen o podnikání

- Najdou šikovného mentora

- Budou si moci otestovat, jak založit podnik a co obnáší jeho vedení

Nápady šesti podnikavých žen

Na portálu ŽENY s.r.o. naleznete několik sekcí:

sekce TESTUJ má za cíl testovat produkty a služby českého trhu a sdílet názory

sekce OBCHODUJ bude prezentovat rozmanitou nabídku služeb (v budoucnu i produktů) českých žen od hlídání dětí, doučování, až po domácí výrobu, či administrativ­ní práce

sekce POVÍDEJ poskytne prostor k výměně názorů prostřednictvím diskusí

sekce PROŽÍVEJ nabídne účast na zajímavých akcích a workshopech

sekce UVAŘ poskytne recepty

sekce UŠETŘI přinese zajímavý srovnávač finančních produktů na trhu

  • Ženy, které mají svůj podnikatelský záměr, jej mohou realizovat založením vlastní sekce na webu ŽENY s.r.o.

Dobrý start i pro vás

Projekty, jako jsou ŽENY s.r.o. nebo například „Young business – Svou cestou“, který má za cíl prostřednictvím mentorů, soutěží a přednášek seznamovat mladou generaci s příležitostmi i nástrahami vlastního byznysu, mohou být dobrým startem k tomu, jak české ženy či mladá generace může dobýt tuzemský trh.

Využijte coworkingové centrum

ŽENY s.r.o. nechtějí být pouze on-line portálem (www.zenysro.cz), ale chtějí také realizovat akce ve skutečném reálném životě. Mezi hlavní aktivity patří vlastní coworkingové centrum na Karlínském nám. 6 v Praze 8, kde se budou pořádat semináře a setkání na různá témata. Zároveň mohou tyto prostory ženy využít pro obchodní jednání či si je pronajmout pro své vlastní podnikatelské aktivity (semináře, workshopy). Projekt lze také přenést formou franchisingu do jednotlivých regionů s know-how, zkušenostmi a zázemím, které ŽENY s.r.o. nabízejí.

ŽENY s.r.o. (www.zenysro.cz) jsou projektem pro všechny ženy, které jsou „posedlé" – životem, prací, rodinou, koníčky, láskou či vášní… Je určen ženám, jež hledají inspiraci nebo se naopak inspirací touží stát. ŽENY s.r.o. chtějí dělat ženám radost nejen online, ale i v reálném životě. Nabídnou všem uživatelkám možnost testovat zdarma produktové novinky, sdílet své osobní zkušenosti, názory, nové impulsy, navazovat kontakty, navštěvovat zajímavé akce. Nebudou chybět výrobky od šikovných českých žen, které si již plní své sny a pustily se do vlastního byznysu, stejně jako řada dalších programů a aktivit pouze pro ženy.


publikováno: 31. 5. 2013, v rubrice Rodina
Štítky: akce, komunikace, krása, nákupy, oblečení, podnikání, prodej, vztahy, zaměstnání

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+