Receptář pro zdraví a pohodu | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Receptář pro zdraví a pohodu

20. 12. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: V nové knize Margit Slimákové najdete vedle řady dobrých rad i zdravé recepty.

Výherci: Dagmar Pejsarová, Stanislava Rašinová, Helena Nováková

Přemýšlíte, jakou knihou byste udělali radost svým blízkým? Máme pro vás skvělý tip. V nakladatelství Bizbooks vyšlo pokračování úspěšného bestselleru specialistky na zdravotní prevenci a výživu Margit Slimákové s názvem Margit Slimáková: Osobní receptář pro zdraví a pohodu. Ve své Velmi osobní knize o zdraví nabízí řadu doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě pečovat.

Chcete být ve skvělé formě, cítit se dobře a udržet si doma pohodu?

Co všechno se dozvíte v nové knize Margit Slimákové, která je opět velmi osobní? Třeba kdy a co jíst, jak předcházet nemocem nebo jak odolávat diktátu módy a zůstat sám sebou. Za každým doporučením je její vlastní zkušenost. Využijte ji pro své zdraví, pohodu a spokojenost!

Kniha volně navazuje na předchozí titul Velmi osobní kniha o zdraví, zabývá se tématy zdraví, výživy, udržitelnosti, krásy a celkové životní rovnováhy. Osobní linku knihy tvoří doporučení Margit a také její oblíbené recepty. Forma knihy by měla vybízet k tomu, aby ji čtenáři vnímali jako tematický zápisník, do něhož si budou moct zaznamenávat i vlastní postřehy a poznámky. Prvního titulu autorky se prodalo více než 50 tisíc kusů.

PharmDr. Margit Slimáková je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Věnuje se poradenství, osvětě, publikační i přednáškové činnosti a ve své práci využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Prosazuje zdravou výživu do škol a je autorkou tzv. Zdravého talíře, který nahrazuje zastaralou výživovou pyramidu. Margit také založila a koordinuje Globopol, první český think tank zaměřený na otázky výživy a zdravotní prevence. Vystudovala farmacii a výživu a ve své práci využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Podle rozsáhlého průzkumu nezávislé mezinárodní organizace Ashoka je nejvlivnější českou expertkou v oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy a přístupu ke zdravotní péči. V minulosti pobývala a pracovala v Německu, Číně, Francii či USA.

Soutěžní otázka

Najdete v nové knize Margit Slimákové vedle řady dobrých rad i zdravé recepty?

a) ano

b) ne

Tři výherci, kteří do 7. 1. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží knihu Margit Slimáková: Osobní receptář pro zdraví a pohodu. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením Margit.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 20. 12. 2021, v rubrice Rodina
Štítky: knihy, prevence

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+