Sada pro malé začínající kouzelníky | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Sada pro malé začínající kouzelníky

28. 11. 2016

Kdo by nechtěl být kouzelníkem? Vytahovat živé králíky z klobouku, sypat mince z rukávu nebo nechat zmizet třeba školu? Každý kouzelník ale musel nějak začínat, místo živého králíka to zkoušel nejdřív s plyšovým, mince proměňoval a pak zase nacházel na těch nejroztodivnějších místech a i to zmizení si musel natrénovat na menších věcech. Třeba kapesnících nebo plyšových zvířátkách. A všechny děti teď mají šanci naučit se to také! S kouzelnickou sadou Škola kouzel Junior Pavla Kožíška je možné všechno.

Podrobný popis kouzel krok za krokem

Díky nejnovější kouzelnické sadě Škola kouzel Junior Pavla Kožíška se může stát kouzelníkem opravdu každý. Kromě kouzelnických rekvizit zde totiž děti najdou i instruktážní DVD a knížku s podrobným popisem kouzel krok za krokem. Pavel Kožíšek kouzla předvádí a vysvětluje tak jednoduše, aby je pochopily i předškolní děti.

Jaká kouzla se díky sadě naučit?

Pro malé kouzelníky jsou připravené rekvizity a podrobné návody ke kouzlům, například objevení plyšového králíčka, mizející kapesníky, tajuplné krabičky, nezničitelný provázek, zmizení papouška z klece a mnoho dalších.

Každá kouzelnická sada Junior obsahuje jako dárek i volnou vstupenku na představení do Divadla kouzel Pavla Kožíška. Zábavu si tak užije opravdu celá rodina a kdo ví, třeba se tam přiučíte i nějaké další kouzlo.

  • Sada je určená pro děti od 5 let. Škola kouzel Junior je k dostání ve všech hračkárnách Sparkys a HM Studio a na www.kouzelnic­kyobchod.cz

publikováno: 28. 11. 2016, v rubrice Rodina
Štítky: dárek, dítě, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+