Staroměstské náměstí přivítá nový rok v rytmu hitů | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Staroměstské náměstí přivítá nový rok v rytmu hitů

29. 12. 2022

Silvestr na Staroměstském náměstí protančí oslavenci v sedmihodinové show. Organizátoři největších Vánočních trhů připravili pro návštěvníky centra metropole odpolední oslavy konce roku pro nejmenší a po té hudební maraton ve velkém stylu. Střídat se bude živá kapela a Dj, každého tak potěší jeho oblíbený hit. Program končí přípitkem o půlnoci.

Konec roku nejdříve oslaví děti. Na děti čeká od 16.45 silvestrov­ská show s Bobíkem a jeho kamarády na výletě.

V 19 hodin pak propuknou oslavy pro dospělé. „Návštěvníci se mohou těšit na živou kapelu Kutheil a Live Band, která zahraje rock a pop z 90. let,“ říká Simona Šteruská, programová manažerka Vánočních trhů. Zhruba po půlhodině bude vždy střídat kapelu Dj, který zahraje světové hity od starších až po současnost.

Bezpečnostní opatření budou po dobu Silvestra a Nového roku podobná jako v předchozích letech. V ulicích se bude pohybovat zvýšený počet strážníků a policistů a město využije i policisty se zaměřením na pyrotechniku. Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy zaparkuje svůj speciální vůz (Golem) v 16 hodin na Václavském náměstí. Od 19 hodin budou k dispozici na obou náměstích sanitky i členové bezpečnostní agentury organizátora akce. Stánky budou otevřené dle možnosti prodejců, maximálně však do 22 hodin, občerstvení pak do půlnoci.

Program ukončí přivítání roku 2023.

Vystoupení na Staroměstském náměstí pokračují i v dalších dnech až do 6. ledna 2023, kdy znovu zazní na Staroměstském náměstí Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby a proběhnou Tříkrálové oslavy.

Průběžné informace, novinky a aktuality o Vánočních trzích na Staroměstském a Václavském náměstí jsou k dispozici na www.trhypraha.cz a facebookovém a instagramovém profilu.


publikováno: 29. 12. 2022, v rubrice Rodina
Štítky: akce, oslava, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+