Střecha Domu Radost nabízí výhledy na Prahu a řadu akcí | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Střecha Domu Radost nabízí výhledy na Prahu a řadu akcí

17. 5. 2023

Střecha Radost s jedinečným výhledem na Prahu z prvního pražského mrakodrapu vstoupila 1. května neformální otevíračkou do v mnoha ohledech nové sezony: Po rekonstrukci v novém kabátě a s novými provozovateli. Radostný re-opening si nenechala ujít řada hostů, například Václav Dejčmar, Nikol Moravcová a mnozí další. O živý hudební doprovod se postaral muzikant Karel Havlíček.

Oblíbené místo na střeše Domu Radost (bývalý Dům odborových svazů), který je nepřehlédnutelnou funkcionalistickou dominantou náměstí Winstona Churchilla na pražském Žižkově, láká bohatým programem. A samozřejmě také unikátní vyhlídkou na pražská panoramata a skvěle zásobeným barem, v němž bude letos poprvé k mání například pivo z Rodinného pivovaru Zichovec.

„Naším cílem je prostory střechy v 11. patře nejen oživit, ale i propojovat s ostatními částmi Domu Radost, což je zasedačka, Kino Přítomnost a společné prostory celého domu. Střecha Radost by měla být nejen jedinečnou vyhlídkovou terasou, ale především unikátním místem s lákavým kulturním programem a také atraktivním prostorem pro soukromé a firemní eventy. Možnosti využití jsou opravdu pestré – umím si představit třeba konferenci, která začne v kině, kde je skvělá videoprojekce i zvuková aparatura a místnost pro catering, a následně se účastníci přesunou na terasu s možností hudebního programu s after-party,“ říká nový provozovatel Pavel Jeřábek, jehož předchozím úspěšným působištěm byl další originální prostor – Máj 4. patro, ten je ale momentálně v rekonstrukci.

Jaké jsou tedy konkrétní plány? Na Střeše Radost by se letos měly konat koncerty, divadla, letní kino, ranní i večerní jóga, slam-poetry a další skvělé akce. Program pro veřejnost je průběžně zveřejňován na Facebooku a Instagramu @strecharadosti.

  • Dům Radost by měl po rekonstrukci nabídnout moderní dostupné dlouhodobé nájemní bydlení doplněné o společenskou a kulturní funkci.

publikováno: 17. 5. 2023, v rubrice Rodina
Štítky: akce, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+