Užijte si dokonalé spojení módy, umění a gurmánského kumštu! | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Užijte si dokonalé spojení módy, umění a gurmánského kumštu!

4. 6. 2012

To vše na vás čeká na jedinečné FASHION GOURMET SHOW JITKA KLETT LICHFIELD ve čtvrtek 7. června 2012 od 19.30 hodin v Augustine hotelu Praha, Letenská 12/33, na Malé Straně. Že nemusí být módní show jen záležitostí příznivců módy, už léta vyvrací úspěšná slovenská módní návrhářka Jitka Klett (www.jitkaklet­t.com), která chce v hostech zanechat hluboký pocitový, estetický ale i gurmánský zážitek. Co vás čeká, když přijdete?

Výtvarné umění v novém módním stylu

Módní přehlídka je svým pojetím letošní letní kolekce opravdu výjimečná. Poprvé přenáší obrazy českého umělce Vladimíra Obra na textilie, ať už v kolekci plavek, úpletových modelů, lněné kolekce až po exkluzivní kolekci hedvábných šatů a svatebního modelu. Jitka Klett spatřuje ve výtvarném umění významný prostor pro vytvoření nového módního stylu. Upřednostňuje originalitu a nevšednost modelů povýšených právě skutečností, že vznikly z uměleckého díla. Veškerá realizace tohoto velkého projektu byla výrobně zastřešena v ČR. Jitka Klett totiž preferuje vytváření světové kvality v domácím prostředí. Protože návrhářka obléká výhradně ženy, hostem večera bude pánská značka Marco Mirelli, která se představí exkluzivní kolekcí. Výjimečností této značky je originální móda šitá pánům na míru.Během společenského večera budete svědky propojení klasické hudby v moderním pojetí s tanečním vystoupením.

Hudba, obrazy a gurmánské speciality

Vzácným hostem a opravdovým požitkem pro příznivce vážné hudby bude pěvecké vystoupení italského tenora Luca Canonici. Shlédnete výstavu obrazů Vladimíra Obra a skleněných soch Art Residence Prague a fotografií Jana Plachého – umělecké fashion fotografie kolekce Jitky Klett. Nedílnou součástí večera bude Gourmet show, kde můžete ochutnat gurmánské speciality restaurace Lichfield, šéfkuchařem podniku sestavené přímo pro tento ojedinělý večer módy a umění. Svou účast už také potvrdila řada VIP hostů.

zdroj: kloboukfilm.cz


publikováno: 4. 6. 2012, v rubrice Rodina
Štítky: akce, móda, oblečení, obrazy, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+