V hlavní roli srdce | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

V hlavní roli srdce

31. 10. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Profesor Petr Neužil napsal pro laickou veřejnost 2 knihy.

Výherci: Jiří Němeček, Věra Křížová, Jana Kašparová

Nenechte si ujít strhující deník a povídky věhlasného kardiologa profesora Petra Neužila z pražské Nemocnice Na Homolce. V knize V hlavní roli srdce popisuje i nedávné události z doby koronavirové. Jeho osobitý styl a pohled na věci nejen medicínské vás jistě zaujme.

Vzpomínky i úvahy o medicíně i dnešní době

Srdce je zásadním orgánem našeho těla i věčným motivem lidské kultury. Kdo jiný by mu měl rozumět lépe než slavný kardiolog Petr Neužil? Ve svých vzpomínkách a povídkách dává nahlédnout do vývoje české kardiologie, vypráví o léčbě známých osobností a přemítá o proměnách moderní společnosti. Vydejte se do zákulisí srdce představujícího univerzální symbol lidského života! Dozvíte se řadu překvapivých věcí, které vám zaručeně rozproudí krev v žilách. Kniha je určená běžnému čtenáři. Je napsána srozumitelně a čtivě, takže se v ní budete výborně orientuvat.

Soutěžní otázka

Kolik knih pro laickou veřejnost už Petr Neužl napsal?

a) 2

b) 3

Tři výherci, kteří do 16. 11. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží knihu V hlavní roli srdce. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením srdce.

Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 31. 10. 2022, v rubrice Rodina
Štítky: knihy

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+