Večerníček vypráví vánoční pohádky | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Večerníček vypráví vánoční pohádky

14. 12. 2020
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Děti si na CD Večerníček vypráví vánoční pohádky posledchnou i o Rumcajsovi.

Výherci: Kristýna Skilačiová, Jana Mikešová, Miroslav Ševčík

Čtení knih má pro děti zásadní význam a je důležité pro jejich rozvoj. Ale co když někdy večer na společné čtení pohádek a zajímavých příběhů nezbývá čas? Nebo i sami rodiče touží po relaxaci a chvilce odpočinku? Nebo když se dospělý v autě potřebuje soustředit na jízdu, často řeší, jak by zabavil malé spolujezdce, kteří se na dlouhé cestě už šíleně nudí. Osvědčený a mnoha rodiči a prarodiči doporučovaný tip jsou audioknihy. Tituly, které letos v žánru audioknih pro děti vydal Supraphon, doplní v nabídce i překrásně dárkově laděná audiokniha s příznačným názvem Večerníček vypráví vánoční pohádky.

Známé pohádky z televizní obrazovky

Oblíbený Večerníček v tomto sampleru přináší dětem pohádky důvěrně známé především z televizní obrazovky. Jde o výběr z řady velmi úspěšných a léty prověřených nahrávek Supraphonu: Maxipes Fík, Příběhy včelích medvídků, Rumcajs, Krtečkova dobrodružství, Pohádky ovčí babičky a Káťa a Škubánek. Producentka vydavatelství Supraphon Naďa Dvorská z nich vybrala příběhy či písničky spojené se zimou a s Vánocemi.

Slavnostní atmosféru této výběrové audioknihy pak umocňuje nejznámějšími a nejoblíbenějšími koledami, které propojují jednotlivá vánoční vyprávění. Zaznívají zde koledy nazpívané Kühnovým dětským sborem, Bambini di Praga a Pražskými madrigalisty. Vánoční příběhy oblíbených dětských hrdinů načetli Josef Dvořák, Václav Vydra, Vojtěch Kotek, Jiřina Bohdalová, Marek Eben, Jitka Molavcová, Anička Slováčková a další.

Audiokniha Večerníček vypráví vánoční pohádky vychází na CD i v digitálních formátech FLAC a MP3 již v pátek 6. listopadu 2020.

TEASER: https://www.youtube.com/watch?…

Audioknihu najdete na: https://lnk.to/…cniPohadkyPR

Soutěžní otázka

Poslechnou si děti na CD Večerníček vypráví vánoční pohádky i o Rumcajsovi?

a) ano

b) ne

Tři výherci, kteří do 25. 12. 2020 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží CD Večerníček vypráví vánoční pohádky. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením Večerníček.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 14. 12. 2020, v rubrice Rodina
Štítky: CD, dítě, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+