Všechny báječné věci s Danielem Krejčíkem ve Studiu flanér | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Všechny báječné věci s Danielem Krejčíkem ve Studiu flanér

21. 3. 2022

Úspěšná inscenace Všechny báječné věci se poprvé odehraje v unikátních prvorepublikových prostorách kadeřnického Studia flanér na pražských Hradčanech. Dojemná, vtipná interaktivní hra o hledání důvodů, proč žít, ve které exceluje Daniel Krejčík, bude k vidění 27. března od 17 hodin. Celý výtěžek půjde na nadační fond Barbary Nesvadbové BeCharity podporující dlouhodobě nemocné či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodiny.

Divák si během představení Všechny báječné věci projde třiceti lety života jednoho výjimečného chlapce. Jeho maniodepresivní matka se pokusila o sebevraždu a on se jako dítě rozhodne začít psát seznam věcí, kvůli kterým stojí za to se nezabíjet. V psaní seznamu pokračuje od dětského věku až do dospělosti, a nakonec se dostane až k číslu 1 000 000. Tenhle milion báječných věcí ho provází životem, v jehož průběhu je třeba se vyrovnat se strastmi dospívání, první láskou, naneštěstí i s dalšími matčinými pokusy a také se svou vlastní bipolární poruchou.

Studio flanér vzniklo přebudováním jednoho z původních prvorepublikových bytů v domě v Loretánské ulici 13, v němž několik let žila Alice Masaryková, pár kroků od Pražského hradu. V prostoru s autentickým geniem loci se propojují profesionální kadeřnická péče, design, umění a móda.

Ve Studiu flanér díky prvotřídním komplexním službám dokáží podtrhnout přednosti a přirozenou krásu každé ženy. V nabídce je individuální kompletní balíček – zkušený tým profesionálů se postará o make-up, vlasy a fashion styling. Vždy s respektem k názoru či přání klientek. Neotřelý koncept Studia flanér spočívá také v podpoře mladých talentovaných umělců, kteří přímo ve studiu mohou vystavit svá díla, uspořádat vernisáž či divadelní představení. Studio flanér provozuje vlastní e-shop. Vedle voucherů na své služby, přípravků k péči o vlasy a tělo prodává také oblečení či doplňky od oblíbených lokálních umělců i designové kousky do interiéru.

Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut

www.studioflaner.cz


publikováno: 21. 3. 2022, v rubrice Rodina
Štítky: dekorativní kosmetika, divadlo, krása, vlasy, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+