Zábava v aquapalace o jarních prázdninách | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Zábava v aquapalace o jarních prázdninách

1. 2. 2024

Začátek února představuje pro školáky ve vybraných okresech vítané volno v podobě jarních prázdnin. Zatímco dříve to znamenalo nejčastěji týden na horách, dnes už tomu tak zdaleka není. Během jarních prázdnin nejvíce táhnou zábavní centra, zoologické zahrady nebo aquaparky. O způsobu využití volného času přitom ve většině případů rozhoduje celá rodina společně.

Ať venku prší nebo sněží, v Aquapalace Praha zažijete jarní prázdniny, na které jen tak nezapomenete! Tropické teploty vzduchu a vody lákají malé i velké návštěvníky k celodenním vodním radovánkám. V průběhu prázdnin, přesně od 31. ledna až do 17. 3. 2024 je pro děti vstup za 1 Kč a na vaše ratolesti čeká bohatý animační program. Ať to bude oblíbený vodní parkour, hudební koncert, bublinová nebo kouzelnická show, vaši malý i větší potomci se mají na co těšit.

Prázdninový doprovodný program

3. února – Party Hitrádio City

Zahájení jarních prázdnin ve velkolepém stylu proběhne tuto sobotu 3. února s Hitrádio City a bohatým celodenním programem. Přijďte si užít hravé „jarňáky“, kdy kromě zábavy na tobogánech a vodních radovánek, budete součástí živého vysílání od vody, zažijete plno legrace, speciální animační aktivity a získáte jedinečné ceny připravené pro každého.

10. února – Lollipopz

Jelikož jsou jarní prázdniny v Aquapalace Praha akční a barevné, proto nesmí chybět koncert dívčí skupiny Lollipopz, jejichž vystoupení plné hravých melodií a tanečků milují tisíce dětí. Překvapte své ratolesti perfektním prázdninovým zážitkem a zarezervujte jim Meet and Greet s Lollipopz v natáčecím studiu Lollymanie, k zakoupení ZDE.

17. února a 16. března – Bublinová show

Další sobotní program ve Vodním světě Aquapalace Praha zpestří originální bublinová show Matěje Kodeše. Profesionální bublinář má obrovský talent ohromit a nadchnout publikum bez ohledu na věk. Přijďte si vychutnejte jedinečné představení, při kterém uvidíte fantastická kouzla a triky s bublinami neuvěřitelných velikostí a tvarů! Nenechte si ujít tuto senzační podívanou!

24. února a 2. března – Kouzelnická show

Mají vaše děti rády kouzla a čarování? Ideální pak navštívit Vodní svět v Aquapalace Praha poslední únorovou sobotu nebo první březnovou, které budou plné čar a magie. Své umění vám předvede a nechá vás nahlédnout do světa zázraků oblíbený kouzelník Martin Kellmen. Přijďte se nechat vtáhnout do interaktivního programu a vyzkoušet si neuvěřitelné triky. Program je uzpůsoben i dospělému publiku, aby se i přítomní rodiče příjemně bavili a byli okouzleni.

10. března, neděle – Kája a Bambuláček

Na Káju s Bambuláčkem přijďte určitě i se svými nejmenšími ratolestmi. Tato nerozlučná dvojice svými chytlavými a oblíbenými písničkami rozjasní tváře snad každého dítka. Přijďte si zazpívat a zatančit se slavným duem z dětských show a radostné odpoledne, plné smíchu a dovádění je zaručeno.

Prázdniny i pro rodiče – zasloužený relax

V případě, že si potřebujete odpočinout a chvilku sami s partnerem a bez dětí relaxovat, máte možnost kdykoliv svěřit své potomky do péče místních profesionálních animátorů a načerpat novou energii v největším Saunovém světě v ČR. Zde na vás čeká 19 různých saun a prohříváren. Prostor je rozdělen na římské lázně, finské sauny a venkovní část s vířivkami a ceremoniální saunou – Srubovou baňou.

Nebo si dopřejte revitalizaci těla i pokožky a nechte se hýčkat při některé z ozdravných či zkrášlovacích procedur ve Spa & Wellness Aquapalace Praha.

Více na www.aquapalace.cz


publikováno: 1. 2. 2024, v rubrice Rodina
Štítky: akce, dítě, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+