Darujte k Vánocům čas a cestu ke krásné postavě s BodyBody Korunní! | Sport a wellness | Trendy zdraví


Darujte k Vánocům čas a cestu ke krásné postavě s BodyBody Korunní!

8. 12. 2016

Ze všech koutů vás obklopují vánoční symboly, v televizi hrají vánoční reklamy a koledy, vůně svařeného vína i cukroví je všude kolem. Ale vy místo toho, abyste zvolnili a v klidu si začali užívat toto krásné období, myslíte na to, co vše je před Vánoci potřeba koupit, zařídit i uklidit. Stresovat vás může také to, že ještě nemáte nakoupené vánoční dárky a co hůř, postrádáte inspiraci. Máme tak pro vás nápad! Darujte vašim blízkým čas. V dnešním uspěchaném světě je čas jednou z nejcennějších věcí. V BodyBody Korunní to dobře vědí nejen proto, že zde trénují časově vytížení lidé jako je například zpěvačka Marta Jandová. Proto tréninky uzpůsobili tak, že na procvičení celého těla stačí pouhých 20 minut. Místo hodin strávených v posilovně každý týden tak stačí jen 2×20 minut a přitom cvičení přináší prokazatelně stejné výsledky.

Elektrickou stimulace svalů ke cvičení

Revoluční fitness studio BodyBody využívá při tréninku přirozený pohyb v kombinaci s elektrickou stimulací svalů (EMS), a tím poskytuje klientům tu nejefektivnější tréninkovou metodu současnosti. Cvičení umožňuje bezpečně procvičit až 90 % svalstva za neuvěřitelných 20 minut cvičení a nezatěžovat přitom klouby ani vazy.

BodyBody tréninky pomáhají efektivně hubnout, posilovat, formovat postavu včetně problémových partií, zvyšovat fyzickou kondici a výkonnost. Navíc díky impulsům velice účinně stimulují i hluboké vnitřní svaly, které poskytují oporu páteři a tak spolehlivě redukují bolesti zad, vhodné jsou také například i k posílení pánevního dna po porodu nebo jako prevence před zraněními.

Tréninky jsou ideálním řešením pro zaneprázdněné klienty

Do exkluzivního studia si nemusíte brát ani tašku na cvičení, studio vše potřebné zajistí a osobní trenér navíc každému připraví tréninkový plán na míru. Metoda je nejen funkční, ale také zcela bezpečná – používá ji třeba Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, jedno z nejlepších pracovišť svého druhu na světě. „Praktické zkušenosti dokazují, že se jedná o velmi účinnou metodu posílení svalů. Nejsou známy žádné nežádoucí účinky," říká přednosta kliniky u Sv. Anny prof. MUDr. Petr Dobšák, CSc.

Speciální vánoční dárek

Pokud vás tato revoluční metoda zaujala a uvažujete o tom, že byste tréninky vyzkoušeli vy, nebo vaši blízcí, máme dobrou zprávu. Můžete využít speciální vánoční dárek, který zahrnuje vstupní měření BMI a 2 tréninky s osobním trenérem. Vše jen za 995 Kč. Tímto krásným a zdraví prospěšným dárkem můžete na Vánoce obdarovat svou rodinu, přátele i kolegy. Anebo si o ně můžete napsat Ježíškovi vy sami. Trénink je vhodný jak pro muže tak ženy, sportovce i nesportovce, časově vytížené osoby, ženy po porodu, ale i např. pro starší osoby či osoby po úrazu.

Vouchery si můžete objednat přes webové stránky bodybody.cz nebo přímo na recepci studia na adrese: Korunní 810/104, Praha 10. Rádi vám je samozřejmě zašlou poštou.

  • V BodyBody Korunní v Praze na Vinohradech se můžete těšit na krásné studio, které je velmi moderně a komfortně zařízené. Nachází se navíc v centru města s výbornou dopravní dostupností (u stanice metra A – Flora). Studio disponuje také parkovacím místem pro své zákazníky, dětským koutkem a těmi nejlepšími EMS stroji na trhu, kterými jsou zařízení společnosti XBody.

Více informací o EMS, studiích BodyBody a vánočním balíčku naleznete na www.bodybody.cz, www.bodybody.cz/pro­mo nebo na facebooku https://www.fa­cebook.com/…260804­13096/.


publikováno: 8. 12. 2016, v rubrice Sport a wellness
Štítky: cvičení, mládež, muž, prevence, svaly, záda

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+