Hlasujte pro své sportovní favority | Sport a wellness | Trendy zdraví


Hlasujte pro své sportovní favority

21. 11. 2014

Nový projekt Fond Magnesia GO rozdělí mezi sportovní talenty 600 tisíc korun. Kolik kdo obdrží peněz můžete ovlivnit i vy hlasováním pro některého z pěti finalistů, které zvolil Ondřej Vetchý, autor myšlenky projektu. Navíc každý, kdo pošle svůj hlas, může vyhrát roční sportovní pitný režim. Hlasování probíhá do 26. 11. 2014.

5 sportovců si rozdělí výhru

Projekt Fond Magnesia GO podporuje sportovní talenty v cestě za jejich cíli a sny a rozdělí mezi ně částku ve výši 600 tisíc korun věnovanou Karlovarskými minerálními vodami, a.s. Ve spolupráci s Českou unií sportu byla oslovena široká sportovní veřejnost s možností zapojit se do projektu. Z více než stovky přihlášených pak ambasador projektu Ondřej Vetchý pečlivě vybral 5 sportovců, kteří si mezi sebou rozdělí 600 000 Kč. Je nyní na rozhodnutí veřejnosti, který ze sportovců získá větší podporu a kolik si každý odnese peněz.

Hlasování probíhá pomocí Facebooku nebo SMS zpráv a z jednoho profilu nebo telefonního čísla lze udělit každý týden jeden hlas. Pokud navíc hlasující správně odpoví na vědomostní otázku, může vyhrát 365 lahví přírodní minerální vody Magnesia GO.

SPORTOVCI V PROJEKTU MAGNESIA GO

KANOISTA JIŘÍ PRSKAVEC jednadvacetiletý kanoista, mezi jehož největší úspěchy ve vodním slalomu patří 2. místo na Mistrovství světa v pražské Troji a dva tituly mistra Evropy.

BADMINTONISTA ADAM MENDREK je mu 18 let, mezi juniory vyhrál třikrát po sobě mistrovství České republiky. Léta tréninku a turnajů ho zatím vynesla na 320. místo na světě.

JUDISTA JAKUB JEČMÍNEK je mu 21 a sotva se dostal do reprezentace, získal bronzovou medaili na mezinárodním turnaji v Portugalsku. V letošním roce Kuba poprvé nastupoval mezi seniory a hned z toho bylo 5. místo na světovém poháru v Praze.

PLAVEC JAN MICKA v roce 2012 se v 17 letech jako vůbec nejmladší člen české výpravy zúčastnil Olympijských her v Londýně. Mezi jeho největší úspěchy patří zlaté medaile z Mistrovství Evropy juniorů a dvě stříbrné z Mistrovství světa v závodech na 400 a 1 500 metrů volným způsobem.

LUKOSTŘELEC JAN ZAPLETAL mezi Honzovy největší úspěchy patří letošní 3. místo na Mistrovství světa v terénní lukostřelbě juniorů v Záhřebu a 3. místo na Mistrovství Evropy juniorů před rokem ve stejné disciplíně.

Fond Magnesia GO je společným projektem Karlovarských minerálních vod, a.s., a Ondřeje Vetchého. Společně se rozhodli rozdělit 600 000 Kč věnovaných Karlovarskými minerálními vodami mezi 5 nadějných sportovců. Jde o povzbuzení a podporu na cestě za sportovními cíli a sny. Částka fondu se rozdělí podle výsledku veřejného hlasování na webových stránkách tak, že vítěz hlasování dostane 250 000 Kč, druhý v pořadí 150 000 Kč, třetí 100 000 Kč, čtvrtý a pátý shodně 50 000 Kč. Hlasování probíhá do 26. 11. 2014.

Více se dozvíte a hlasovat můžete na www.magnesiago.cz

Video k projektu: https://www.y­outube.com/wat­ch?…


publikováno: 21. 11. 2014, v rubrice Sport a wellness
Štítky: ocenění, sportovci

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+